בראיון שנתן לאחרונה George Corpsegrinder Fisher, סולן להקת Cannibal Corpse סיפר איך בילה ערב בביתה המפואר של הזמרת והשחקנית האמריקאית שר בלוס אנג'לס:

"הבן של שר, אליזה, הוא הסולן והגיטריסט של להקת המטאל Deadsy – והוא מעריץ ענק של Cannibal, לפני איזה 15-20 שנה הוא רצה שנבוא ונגן אצלו במסיבת יום הולדת במועדון בלוס אנג'לס, היום הולדת שלו יומיים אחרי שלי – אז ואני ואשתי נסענו כמה ימים מוקדם יותר, אמרנו לעצמנו שנבלה קצת ואז נעשה את ההופעה. יום לפני המופע הוא הזמין אותנו לבית של שר, כשהגענו היא לא הייתה – יצאה לקניות, ולא ידעתי מתי היא תחזור. בדיוק דיברתי איתו ואשתי פתאום מתחילה לתת לי מכות בזרוע, שאלתי "מה??", ופתאום היא לוחשת "שר!!", ואני אמרתי לעצמי שזה מגניב, זה לא כמו לפגוש את קינג דיאמונד או צ'אק בילי, מהם אני מתרשם יותר.
היא הייתה סופר נחמדה, וישבנו שם – ושר הכינה לנו אוכל, והיא גם באה להופעה. התנצלתי לפניה שהיא נאלצה להקשיב לנו, אבל היא דווקא אמרה "לא, נהנתי מזה.".
ביקשתי ממנה לעשות את הסימן של המטאל עם היד, והיא אמרה לי "ברצינות, אני הייתי מטאל עוד לפני שנולדת".

שר יצאה בשנות השבעים ותחילת השמונים עם ג'ן סימונס מ Kiss, שאת מערכת היחסים איתו היא תיארה כ "לא מונוגמית מצידו, אבל זו הייתה מערכת היחסים הכי טובה שהייתה לי עם מישהו".