הרכב המטאל הגרמני מגיע לישראל! להלן ההודעה הרשמית מטעם ההפקה:

"להקת הדארק מטאל האגדית BETHLEHEM מגרמניה, הנחשבת לאחת הלהקות הגדולות בתחומה והיא מחלוצות ה dark/depressive metal ,מגיעה בפעם הראשונה להופעה בישראל שתתקיים ב-01.06.2019 בתל אביב במועדון ה"גאגרין".
הלהקה הוקמה בשנת 1991 על ידי הבסיסט Jürgen Bartsch והוציאה עד היום 8 אלבומי אולפן, מתוכם:
“Dark Metal”ו – Dictius Te Necare “ " נחשבים כקלאסיקות אקסטרים מטאל. הלהקה החלה את דרכה כלהקת בלאק/דום מטאל ועם השנים החלה לשלב סגנונות שונים במוזיקה שלה כולל אלמנטים אלקטרוניים.
במהלך השנים החליף Jürgen את הרכב הלהקה כמה פעמים, כאשר ההרכב הנוכחי קיים משנת 2016 וכולל נגנים מהלהקות Belphegor ו-Shining . Bethlehem הוציאה לאחרונה את האלבום שנקרא על שמה. אלבום זה התקבל בברכה בתקשורת העולמית ונחשב כחזרתו של ההרכב לשורשי הדארק מטאל. כיום הלהקה סיימה להקליט את אלבומה התשיעי שלה ותגיע לארץ במסגרת הטור לכבוד אלבום זה.
המוזיקה של BETHLEHEM כבדה, אפלה ומלנכולית ונוגעת לליבם של כל מעריצי הבלאק/דום מטאל. שיריה של הלהקה נאסרו במשך כמה שנים לנגינה בכמה מקומות בגרמניה עקב שערורייה בתקשורת המקומית שהאשימה את הלהקה בפעילות שטנית וזאת בעקבות מחאה של כמה מהורי מעריצי ההרכב, למרות שהלהקה לעולם לא ניגנה או התעסקה במעשים אלו.
הלהקה כבר סיימה את עבודתה על אלבומה החדש "Lebe Dich Leer" והוא יראה אור, או יותר נכון – חושך, ב 3 למאי השנה, ממש לפני הגעתה של הלהקה להופעה בישראל."