חברת פרוגסטייג' הודיעה כי להקת המטאל האמריקאית Cage תגיע להופעה אחת בישראל – שתתקיים ב 29 למרץ במועדון הפאפיתו בתל אביב:

"אנחנו שמחים להודיע שלהקת ה Heavy Metal המסורתי מארה"ב Cage תגיעה להופעה אחת בישראל, שתתקיים ב 29 למרץ במועדון הפאפאיתו בתל-אביב.

הלהקה הוותיקה החלה דרכה ב 1992 עם הצמד שמוביל אותה גם היום: הסולן שון פק, והגיטריסט דייב גארסיה. כבר מהאלבום הראשון Unveiled ששוחרר ב 1998 נשמעו השפעות ברורות של Judas Priest בהרכב, בייחוד בקולו המרשים של Peck, שמאז שימש בסולן גם בלהקות Denner/Shermann של יוצאי להקת Mercyful Fate וכן ב Warrior ו Death Dealer.

עד היום הוציא ההרכב 7 אלבומים, ביניהם אלבומים הנחשבים לאלבומי מופת בז'אנר המטאל המלודי בקרב יודעי דבר – כגון Darker Than Black המשובח מ 2003 ו Hell Destroyer ב 2007.

את שון פק אירחנו פה לאחרונה במסגרת ה Titans Of Metal לפני כשנתיים, והוא הפך לחבר קרוב שלנו – כשהוא הודיע לנו שהלהקה סגרה הופעה בקפריסין הסמוכה היה ברור לשנינו שחייבים לקיים הופעה צמודה בתל אביב. להפתעתנו: עוד לפני שהספקנו להודיע – מסר לנו שון שהוא והלהקה כבר קנו כרטיסי טיסה לישראל. כפי שנאמר: רתמו את הכרכרה. אז הנה.

את החימום תספק Orpheus Blade, הרכב המטאל הישראלי המשובח שמובילה חברתנו עדי כהן.

להופעה ימכרו 200 כרטיסים בלבד, כש 100 הראשונים ימכרו במחיר מוזל של 139 ש"ח בלבד, ואלו שאחריהם ב 169 ש"ח. אנחנו מקווים לראות את האולם מלא במטאליסטים שצורחים את הגרון עם השירים הענקיים של Cage, שכנראה וגם יפתיעו עם כמה קאברים מוכרים משל עצמם.."