להקת אלבנקינג בדרכה לישראל! להלן ההודעה הרשמית מטעם ההפקה:

"צוות A&M Releases גאים להכריז על חזרתם של מלכי הפאוור פולק מאיטליה, ELVENKING,להופעה משותפת עם DESERT בישראל ב 16 ליוני.

זוהי הפעם השלישית שלהקת ELVENKING תבקר בישראל. בפעמים הקודמות הופיעה הלהקה במסגרת הפסטיבלים בארץ (במטאלפסט ב 2014 וב Melodic Alliance ב 2015), אך הפעם היא חוזרת להופעה מלאה לכל דבר. ELVENKING מגיעים לישראל במסגרת הטור הגדול שלהם (שהופעותיו התקיימו כמעט בכל היבשות) לאחר ששחררו את אלבומם Secrets Of The Magick Grimoire בנובמבר שנה שעברה, האלבום הספיק לקטוף שבחים מכל מגזיני המטאל ומקהל המעריצים. האלבום היה מועמד לתואר "אלבום השנה" לא פעם. זה הוא אלבום התשיעי של ההרכב האיטלקי הזה והפעם הם החליטו לחזור לשורשיהם ואלבום זה מאופיין בהרבה מלודיות לצד מקצבים אגרסיביים עם נעימות הפולק האופייניות להרכב. הופעות הקודמות של הלהקה בארץ היו מוצלחות ביותר והלהקה חוזרת לישראל בעקבות בקשות חוזרות של מעריציה ומבטיחים לתת מופע מלא ואנרגטי, ערב שייזכר לדורות.

האירוע זה הינו אירוע משותף עם להקת DESERT, נציגת הפאוור מטאל בישראל, שבימים אלה עובדת במרץ על אלבומה החדש לאחר סיבובי הופעות ופסטיבלים באירופה וישראל, והשמועות אומרות כי האלבום הזה צפוי להיות מפתיע לכל הפחות. גם DESERT תציג הופעה מלאה עם חשיפה של שירים חדשים מהאלבום שבדרך והשואו האופייני לה.

100 הכרטיסים הראשונים יימכרו ב 159 ש"ח, לאחר מכן יעלה המחיר ל 189 ש"ח."