חברת ההפקות פרוגסטייג' הודיעה כי להקת המטאל האיטלקית Lacuna Coil תגיע לישראל להופעה אחת, שתתקיים ב 22 למאי במועדון הבסקולה בתל אביב:

"
ענקית המטאל האיטלקית Lacuna Coil תגיעה להופעה ראשונה בישראל, שתתקיים ב 22 למאי, במועדון הבסקולה בתל אביב.

במהלך 20 שנות קיומה הפכה הלהקה האיטלקית לאחת המובילות מלהקות המטאל שבראשן סולנית נשית, ותפסה מקומה לצד ענקיות אחרות בז'אנר כגון Nightwish, Epica ו Within Temptation.

האלבום הקלאסי Comalis שיצא ב 2002 מכר למעלה מ 300 אלף עותקים והפך לאחד מאלבומי המטאל המוכרים ביותר בעולם בתחילת שנות האלפיים, האלבום שאחריו – Karmacode, שיצא ב 2006 מכר אף יותר והגיע למעמד של אלבום זהב במדינות רבות באירופה.

סולנית הלהקה כריסטינה סקאביה התארחה בשירים של להקות כגון Apocalyptica, Alter Bridge ואף בגרסה החדשה לשיר A Tour Le Monde של להקת Megadeth שהוקלט כדואט עם הסולן דייב מוסטיין.

מוקדם יותר השנה הוציאה הלהקה את אלבומה השמיני – Delirium שכלל גם הופעת אורח של מיילס קנדי מ Alter Bridge. האלבום זינק במהירות למקום הראשון במצעד המטאל של אתר ההורדות Itunes.

זוהי הופעתה הראשונה של הלהקה בישראל, וימכרו לה 500 כרטיסים רגילים בעמידה, ו 50 כרטיסי VIP בישיבה בלבד.

מחיר 100 הכרטיסים במכירה המוקדמת יעמוד על 219 ש"ח, כשלאחר שאלה יאזלו יעלה מחיר הנותרים ל 259.
מחיר 50 כרטיסי ה VIP בישיבה במרפסת מוגבהות באולם יעמוד על 299 ש"ח.

כמו כן, ניתן יהיה לרכוש כרטיס משולב להופעת הלהקה עם כרטיס להופעתה הקרובה של להקת הסימפוניק מטאל הנורווגית Serenia במחיר משולב מוזל של 409 ש"ח בלבד."