להקת הבלאק מטאל השבדית הוותיקה Watain אישרה היום כי תגיע לישראל להופעה ראשונה, שתתקיים ב 5 למאי במועדון הגאגרין בתל-אביב.

100 הכרטיסים להופעה ימכרו במחיר מוזל, כאשר להופעה ימכרו סה"כ 300 כרטיסים.

ההודעה המלאה:

"להקת הבלאק מטאל מ Uppsala שבדיה מגיעה בפעם הראשונה לישראל לאחר שנים של ציפיה, ההופעה תתקיים במועדון Gagarin (דרך סלמה 46 תל אביב) ב 5/5, פתיחת דלתות משעה 20:30 כשהלהקה צפויה לעלות ב 22:00 – המופע מוגבל ל 300 כרטיסים בלבד.

אין ספק ש WATAIN נמצאת כיום בחוד החנית של הבלאק מטאל העולמי, נושאת את הדגל בגאווה ואמונה כשהיא ממשיכה את דרכם של אגדות הז`אנר ממולדתם: Dissection ו Bathory ונחשבת להרכב הבלאק מטאל הגדול ביותר שיצא משבדיה לאחר שתי אלו, או במילים פשוטות יותר: ב 15 השנים האחרונות.

עם אלבומי מופת בז`אנר כמו Lawless Darkness ו The Wild Hunt הפכה WATAIN להרבה יותר מלהקת בלאק מטאל, הקהל שלה התרחב וגלש החוצה מתוך התחום והלהקה הגיעה לממדים חדשים בעזרת שירים כמו The Wild Hunt ו They Rode On שהרחיבו את קהל המעריצים שלה בכל העולם, תוך כדי סיבובי הופעות עם Kreator ו Celtic Frost,
סיבובי הופעות לאורכה ולרוחבה של אירופה בטור משותף עם Mayhem ובטור אחר עם Rotting Christ הפכו את 2018 לשנה בה מתמקמת WATAIN בהרכב האקסטרים מטאל ששני רק ל BEHEMOTH בהצלחתו בעולם, הם מגיעים לישראל בפעם הראשונה ובזמן אמת בשיא הקריירה עם האלבום Trident Wolf Eclipse.

ההופעה תכיל שירים מכל רפרטואר הלהקה והאלבומים Lawless Darkness, Casus Luciferi, Sworn To The Dark, The Wild Hunt, Trident Wolf Eclipse.

חברי WATAIN עצמם מציינים את Dissection, Bathory, Metallica, Mercyful Fate ו Judas Priest כמוקדי ההשפעה העיקריים עליהם."