חברת ההפקות רייבן מיוזיק, בשיתוף עם חנות המטאל – הודיעה על הגעתה לישראל של להקת המטאל הצרפתית Alcest להופעה אחת שתתקיים ב 12 ליוני 2014 במועדון התמונע בתל אביב, הופעה שלה יוקצו 300 כרטיסים בלבד:

"Alcest מצרפת היא לבטח אחת הלהקות המעניינות והמבטיחות ביותר באירופה בשנים האחרונות, ההרכב שנשען על היוצר וכותב החומר המרכזי Niege מצליח לצבור עניין עצום בקרב חובבי מוזיקה רבים שהמשותף להם הוא האהבה לאיכות, אקלקטיות, עומק ואמירה אמנותית.

הקהל המגוון של Alcest מורכב מחובבי Pink Floyd ו Cocteau Twins מצד אחד, אוהבי ז`אנר השוגייז ופרוגרסיב רוק מצד שני, קהל המטאל מהצד האווירתי של Opeth, Agalloch ו Anathema וקהל של פוסט רוק על גווניו השונים, כל אלו מצאו עניין רב ב Alcest שהצליחה לרקוח בהמון ייחודיות תבשיל המורכב מכל האלמנטים האלו ולהביאו לידי ביטוי מוזיקלי.

Alcest נבחרה בינואר השנה על ידי המגזין האגדי "רולינג סטון" כ "אחת מעשרת הלהקות שאתם חייבים להכיר".
שני אלבומיה האחרונים של הלהקה Les Voyages Deame Lame האפל יותר ו Shelter הביאו את Alcest לסיבובי הופעות בכל אירופה עם להקות כ Anathema הבריטית ו Agalloch מפורטלנד ארה"ב, המופע של Alcest הוא אינטימי, קסום, אישי וממחיש את המוזיקה הייחודית של ההרכב על ידי יצירת חוויה ואווירה בשיתוף הקהל.

לישראל מגיעה הלהקה לאחר דרישה הולכת וגדלה של מאות מעריצי הלהקה בארץ בשנתיים האחרונות שיצרו בארץ התעניינות גדולה בהרכב בשיטת "חבר מביא חבר" ויצרו קהל מעריצים אדוק ונאמן להרכב וכל זאת ללא פרסום או חשיפה תקשורתית פרט לרשתות החברתיות.

הלהקה תופיע ב 12 ליוני בתאטרון תמונע, אולם המכיל 300 איש בלבד על מנת לתת לקהל חוויה ייחודית שלא ישכח, מכירת הכרטיסים מוגבלת ל 299 כרטיס ולא ייפתח מופע נוסף.