בראיון שנתן לאחרונה David Draiman, סולן להקת המטאל האמריקאית Disturbed, הוא התייחס לנטייה ההולכת וגוברת "להעלב מכל דבר":
"תראי, הדבר הכי בטוח שאתה יכול לעשות כדי להכנס לוויכוח, זה פשוט להביע דעה. יש לי נסיון רב שנים של להביע בקול רם דעות שאני מאמין בהן, וכשזה יוצא – זה נשאר בחוץ לעד. אין שום דבר שאני יכול לעשות לגבי זה. וגם אין שום דבר שארצה לעשות נגד זה. אתה לומר ממה שעשית בעבר, אתה לומד ממה שאמרת בעבר. זה מצחיק, לאחרונה עשו עלינו כתבה במגזין מטאל האמר, והם שמו אותי על העטיפה של המגזין.

זה יצא מעניין כי הם שמו כל מיני ציטוטים מדברים שאמרתי בעבר, וחלק קטן מהם הוצא מההקשר המקורי שלו. אבל כשאתה מסתכל אחורה בזמן, גם הם לא בדיוק נכתבו כמו שהם נאמרו, ואתה שואל את עצמך: "מה לעזאזל עשיתי? מה בדיוק אמרתי?"
אם שום דבר אחר, אפשר לקוות לפחות שהמדיה החברתית לימדה את כולם להיזהר מה הם כותבים און-ליין, כי זה יחזור לרדוף אותך. בסביבה של היום יש כל כך הרבה דוגמאות לזה, ואנשים פשוט התמכרו להעלב – הם ממש מכורים לזה. הם מחפשים כל פיסת מידע שיכולה לתת להם תרוץ לאבד את העשתונות ולהתחיל במלחמת מדיה חברתית, זו מלחמה במדיה – אבל מבחינתם זו אכן מלחמה. לדעתי אין לזה שום טעם, הייתי שמח להגיד שבחרתי כבר לא לקחת בזה חלק."

דריימן גם סיפר בראיון כי אינו מתכוון להפעיל מחדש את חשבון הטויטר שלו, אותו סגר לבסוף אחרי שבשנים 2014 ו 2015 הותקף על ידי פעילים פרו-פלשתינים שהשתמש בו להגן על ישראל והמדיניות שלה במהלך מבצע צוק איתן.