בעוד כשבועיים ינחת בישראל אמן המטאל האגדי אוזי אוסבורן, להופעה במסגרת סיבוב ההופעות האחרון שלו. לארץ הוא יגיע לראשונה עם הגיטריסט זאק ווילד, אשר הצטרף אליו מחדש לאחר שנות העדרות בשנה שעברה.

ההודעה הרשמית:
"ארוע הרוק הגדול של השנה מתקרב בצעדי ענק והופך לאודיסיאה אימתנית שתיכף ינחית פה סולן להקת בלאק סבאת' האגדי אוזי אוסבורן, אליו הצטרפו ההרכבים הפרועים משלנו אורפנד לנד והגרייט מאשין.

אנחנו שמחים להציג היום את הליין אפ לאירוע:

18:30 דלתות
19:30 The Great Machine
20:10 Orphaned Land
21:30 OZZY OSBOURNE

אוזי מגיע לישראל במטוס איירבוס פרטי עם משפחתו שתשהה בישראל מספר ימים, אליהם יצטרף צוות של 45 אנשים, 40 טון ציוד שמגיע באוויר מליסבון ומוטס חזרה לארה"ב, ארסנל מסכי וידאו עצומים, עשרות לייזרים, 200 מ"ר של אוהלים שייבנו במיוחד מאחורי הקלעים בהופעה לטובת ההפקה הבינלאומית.

במסיבת עיתונאים שכינס בביתו לקראת פתיחת סיבוב ההופעות העולמי שלו, בין השאר התייחס לישראל וסיפר שיגיע לפה עם כל המשפחה המורחבת להופעה. שנשאל אוזי אוסבורן על ההחלטה להופיע גם פה ואם הופעלו עליו לחצים נגד, אשתו שרון ענתה: "אני בעצמי חצי יהודיה ואנחנו מופעים איפה שבא לנו, וזהו .ההופעה הקודמת בישראל היתה מדהימה"

אוזי אוסבורן הוא מיתולוגיית רוק מהלכת ודמות גדולה מהחיים כבר מעל חמישה עשורים, אותם הוא חוגג בסיבוב פרידה עולמי אחד אחרון שיחתם במופע בלתי נשכח בישראל.

לא היה ספק שאוזי אוזבורן יעשה את האקזיט שלו בבאנג, דיסטורשיין, ברקים וקריצה אחת אחרונה – "כל הזמן שואלים אותי מתי אני פורש," אומר אוזי. "זה יהיה סיבוב ההופעות העולמי האחרון בהחלט שלי (אבל אולי אעשה עוד איזה הופעה פה ושם אחרי זה)".

הוא מקדים את זמנו בכל שעל בקריירה הפתלתלה שלו. מתחילת דרכו כפרונטמן של מי שהיתה אחת מלהקות הרוק החשובות בכל הזמנים, ולימים נהייתה מייסדת המטאל BLACK SABBATH, הפיכתו לאחד מכוכבי ריאליטי הראשונים בסדרה פורצת הדרך "האוסבורנז" והאוצר של פסטיבל המטאל הבינלאומי הנושא את שמו ה"אוזפסט" ששרד אורח חיים שגרתי של כוכב רוק בדרך נס. ספק מזל, ספק תפילה אפלה, אוזי הוא אייקון ותופעת טבע מעורערת קלות ומלאת קסם אישי. מוקדם יותר השנה סיימה להקת Black Sabbath אותה מוביל אוזי מאז 1968סיבוב הופעות ענק לציון פירוק הלהקה. כעת ייצא אוזי לסיבוב פרידה משלו, כשהוא מלווה לראשונה מזה עשור בגיטריסט האגדי-בפני-עצמו Zakk Wylde ולהקת אול סטארס קטלנית."