לאחרונה יצאה לחנויות המהדורה השניה של מגזין המטאל המחתרתי הישראלי Evil's Best, ויוצריהמגזין פרסם הודעה רשמית לגביו: "מגזין המטאל המחתרתי הישראלי 'רוע במיטבו', שגליונו הראשון יצא בספטמבר בעברית, ממשיך את דרכו תחת השם Evil's Best, עקב שינוי השפה לאנגלית. המגזין נכתב, נערך והופק ע"י מטאליסט ישראלי. Evil's Best מתמקד בלהקות שמנגנות כיום אולדסקול הבי, ת'ראש, דת' ובלאק-ת'ראש מטאל ומכיל כ-92 עמודים בפורמט A5, המכילים 50 סקירות אלבומים \ דמואים \ אוספים במגוון פורמטים ואף בוטלגים של להקות מחתרתיות לרוב שיצאו לאחרונה.

בנוסף ישנם 14 ראיונות עם להקות חדשות וותיקות מהארץ וממדינות שונות בעולם כאחד, החל מהצעירות והחדשות ביותר (שזאת הפעם הראשונה שהן מתראיינות איי-פעם!) ועד ללהקתו החדשה של הבסיסט לשעבר של Immortal ואפילו ראיון עם Ancient Rites שנערך ב-2001 ומעולם לא פורסם בשום מקום! כמו כן, המגזין כולל גם סקירות של הופעות בארץ ומדריך לייבלים טובים ואמינים ומהארץ ומחו"ל, שמוציאים ומפיצים חומר של להקות שמנגנות חומר בסגנונות הנ"ל."

עורך המגזין, סרגי "Werewolf" מוסר: "אני שמח להודיע על יציאת המשך המחווה שלי למקורות המידע שהביאו חשיפה ופרסום לאינספור להקות מטאל (שרבות מהן נחשבות לקלאסיות ולמייסדות תתי ז'אנרים רבים של מטאל כיום) הרבה לפני עידן האינטרנט, בתקופה שבה המטאל היה בחיתוליו וגם בתקופת הזוהר שלו, בעיקר בשנות השמונים. השינוי בשפה נעשה למטרת גלובליזציה של המגזין, כי הגיליון הראשון הגביל את עצמו לקהל ישראלי בלבד עקב השפה בה נכתב וקיבלתי בקשות מחובבי אולדסקול בחו"ל להוציא אותו בנוסף גם באנגלית.

אך כל זה לא היה יוצא לפועל ללא התמיכה שקיבלתי מהאנשים בארץ, שרכשו את הגיליון הראשון ונתנו עליו רק פידבקים טובים וגרמו לי להשתכנע שצריך להמשיך עם זה הלאה. הגיליון השני מוקדש לכם, כי בלעדיכם הוא לא היה קיים! למי שלא הצליח להשיג עותק מהגיליון הראשון, שכרגע לא זמין למכירה – יכול להתנחם בעובדה שרוב החומר שנכלל בו תורגם ומופיע בגיליון השני. בעתיד הקרוב תהיה אפשרות להשיג עוד עותקים ממנו."

מחירו של המגזין בארץ הוא 15 ש"ח והוא ניתן לקניה דרך חנות המטאלשופ או ישירות מהעורך, עמו ניתן ליצור קשר בדוא"ל. בשבועות הקרובים תחל גם הפצת המגזין דרך לייבלים במדינות שונות בחו"ל.