להקת המטאל הישראלית Tomorrow's Rain הודיע כי תשיק את אלבום הבכורה Hollow במופיע חגיגי מיוחד שיתקיים במועדון הבארבי ב 6 לאוקטובר השנה, כולל הופעות אורח של המוזיקאים השונים שהשתתפו באלבום.
את הופעת הלהקה תפתח להקת הפרוג מטאל Subterranean Masquerade שהוציא אלבום חדש לאחרונה.

ההודעה הרשמית של סולן הלהקה ישי שוורץ:

"ותר מכל מאות ההופעות שהבאתי לארץ כמפיק, יותר מכל הפעמים מגיל 17 עד היום שעליתי על במות, זה הרגע לו חיכיתי ב 20 שנה האחרונות.
יותר ממתרגש להכריז על הופעת ההשקה החגיגית לאלבום Hollow בעברית בבארבי – עם אורחי האלבום !

האלבום היה מסע נפשי מטורף בתהומות של רגש וכאב שנפרש על כמעט 20 שנה של עשייה, השתתפו בו אורחים שלראשונה נגעו בעולם המטאל (ריקי גל, ערן צור, שלומי ברכה (משינה), מיכה שטרית (החברים של נטאשה), אבי בללי (נקמת הטרקטור) לצד אורחים ידועים מעולם המטאל (קובי פרחי מ Orphaned Land, ספירוס אנטוניו מ Septicflesh, ג`ף לומיס מ Arch Enemy, אנדרס מ Draconian כשבגרסה באנגלית התארחו גם פרננדו מ Moonspell, גרג מקינטוש מ Paradise Lost, אהרון מ My Dying Bride, מיקו מ Swallow The Sun וסאקיס מ Rotting Christ וכמובן יוסי סאסי וליסה קות`ברט (סיסטרס אוף מרסי/דרקוניאן).

אז במשך יותר משעה וחצי נבצע במופע חגיגי את כל האלבום כשאורחים שהשתתפו בו יעלו וירדו לאורך כל הערב כשעם כל אורח שנכריז עליו נבצע את השיר שבו הוא השתתף + שיר או שניים מהרפרטואר שלו בעיבוד שלנו.
את הערב יפתחו אחים שלנו מ Subterranean Masquerade, לא כ"להקת חימום" אלא כאחים של 20 שנה שבאים לתת לנו ריספקט ולחגוג איתנו, הבטחנו שכשהם יחגגו בפעם הבאה: אנחנו נהיה שם כמופע פותח ונרים להם באהבה ממש באותה צורה ופירגון של אחים.

אז זה הולך להיות אירוע שהמטאל בארץ עוד לא ראה, האמת שגם הרוק בארץ עוד לא זכה לראות את האנשים האלו מבצעים מטאל ועולים עם זה על הבמה, סוג של מהפכה קטנה בעולם המשוגע הזה, סוג של אמירה אומנותית.

שאפשר ביחד, שאפשר לחבר, שהכל נכון כשזה בא מהלב ומהבטן."