הזמרת מורן מגל, המוכרת כמי שמבצעת שירי מטאל מוכרים בגרסאות פסנתר אקוסטיות – משחררת שיר חדש, ביצוע ל Children Of The Damned של Iron Maiden – כדואט עם הגיטריסט יוסי סאסי, יוצא להקת אורפנד לנד –
כזכור, הסינגל הקודם של מגל היה קאבר לשיר של אורפנד לנד אותה ביצעה כדואט עם סולן הלהקה קובי פרחי.

ההודעה המלאה:

הזמרת והיוצרת, מורן מגל, חזרה לפני כשבוע מטור הופעות מוצלח בהונגריה וגרמניה, וכבר היא מסתערת עלינו עם קליפ חדש מתוך אלבומה Private Collection אותו היא תשיק במופע בכורה בבית היוצר ב- 11.2.16.

הפעם מדובר בשיתוף פעולה מוזיקלי עם להקת יוסי סאסי, שמתלווה למורן בדואט לשירChildren of The Damned (במקור של Iron Maiden).

האלבום החדש, Shades of Metal כולל 12 שירים, מתוכם 11 להיטי Heavy Metal, האהובים על מורן מגל בעיבוד לשירה ופסנתר ושיר מקורי בסגנון פולק-רוק. השיר Children of The Damned בגרסת מורן מגל ויוסי סאסי זוכה לעיבוד אקוסטי רך עם נגיעות אוריינטליות, שהוקלט לייב בטייק אחד, ללא עריכות. אל השניים הצטרפו הנגנים אור לוביאניקר (בס) ורועי פרידמן (כלי הקשה).

לדברי מורן מגל, השיר מצא חן בעיניה משמיעה ראשונה. "אהבתי גם את המלודיה וגם את נושא השיר, שלהבנתי, מדבר על אנשים אבודים, על קורבנות של החיים ואנשים שהגורל התאכזר אליהם".

במופע ההשקה של האלבום החדש תארח מורן את יוסי סאסי לביצוע משותף של השיר. בעבר שיתפו השניים פעולה בהופעות משותפות ושחררו יחד ביצוע לשיר High Hopes של הפינק פלוייד.