סולן להקת לינקין פארק בדרכו לישראל, הנה ההודעה הרשמית מטעם הפקת המופע:

"מייק שינודה, סולן ומייסד להקת לינקין פארק, מצא את עצמו שבור לב יחד עם מיליוני מעריצים ברחבי העולם עם התאבדותו של סולן הלהקה צ'סטר בנינגטון. הוא עשה מה שכל אמן בסדר גודל כזה עושה כדי להתמודד, הוא נכנס לאולפן ויצק את כל עוצמת האבל לתוך אלבום חדש, עוצמתי ומרגש ויצא איתו לפגוש את המעריצים בסיבוב הופעות מלא באופטימיות, הקלה וגעגוע. וכמובן, יש גם את הקשר הישראלי.

ב-2017 עולם המוזיקה הוכה בהלם ובאבל עם התאבדותו של צ'סטר בנינגטון, סולנה של להקת לינקין פארק וחברו הטוב של כריס קורנל שהתאבד חודשיים קודם. שני המקרים הצמודים של הסולנים שהיו קול משמעותי לדור שלם הכו קשה לא רק בחברים ובני המשפחה הקרובים אלא גם ברבבות של מעריצים ברחבי העולם.

לינקין פארק נודעה כמפלצת הופעות רוויות עוצמה ורגש עם הופעות אינטנסיביות, טקסטים חודרים ובסיס מעריצים עצום איתם שמרה על קשר הדוק במיוחד. אלבומיה נמכרו ב-55 מיליון עותקים ברחבי העולם והיא הוכתרה בתואר הלהקה הכי אהובה בפייסבוק עם למעלה מ-5.5 ביליון צפיות ביו טיוב, 2 פרסי גראמי, 7 אלבומים מתוכם 6 בראש מצעדי המכירות ואינספור פרסים ותארים. המיקס קורע הקרביים בין רוק, ראפ ואלקטרוני הפך אותה לאחת מהלהקות האהובות והמצליחות בעולם. עוצמת קולו המיוחד והרגש שביטא צ'סטר לצד הראפ המדויק של שינודה יצרו ז'אנר חדש לחלוטין שכבש את העולם. לינקין פארק הגיעה לישראל ב-2010 ופגשה קהל מעריצים נאמן, חם ומחבק שחיכה לה בציפייה נרגשת ונתנה את אחת ההופעות הבלתי נשכחות שהיו פה מול עשרות אלפי מעריצים בפארק הירקון.

שינודה הוא כותב שירים, מפיק ואמן גרפי שאחראי לחלק מעטיפות אלבומיה של לינקין, ב-2005 הוציא במקביל לעבודתו בלינקין אלבום סולו תחת השם Fort Minor שהגיע למקום הרביעי במצעד האלבומים לאותה שנה, האלבום החדש כבר זכה לתשבחות בוראייטי, רולינג סטון מגזין, ניו יורק טיימס,NME ועוד.

לא סתם שם אלבומו הוא Post Trauma, זהו תהליך יצירה תרפי ששינודה יצר מהאובדן. האלבום אישי במיוחד וכולו תנועה לכיוון החלמה: מהשיר הזועם Over Again שבתחילתו ועד לסיום האופטימי בשיר Watching As I Fall. כולו מלא בתקווה והקלה, עצב וכעס שהוא לא רק מוכן אלא חייב לחלוק עם המעריצים שהיו שם כל השנים ומתגעגעים לא פחות מהקרובים ביותר.

המפגש הקרוב בישראל צפוי להיות מרגש במיוחד שעל התופים נמצא דן מאיו, המתופף הישראלי שנבחר לתואר "המתופף הטוב בעולם" לשנת 2017, חבר בהרכב האוונגארדי טטרן שהצטרף למסע של שינודה אשר התלהב מכישרונו וחותמת התיפוף הייחודית לו. יחד הם יוצרים מהסוף הטראגי התחלה אופטימית, תהליך של אבל והחלמה, עם השירים החדשים ולהיטים של לינקין מכל הזמנים, שהופכים את הגעגוע לחוויה משותפת, שמרוכזת בחיים יוצאי דופן ויצירה שהיא אלמותית ונותרת מעל הכל.
מי שנכח בסיבוב ההופעות עד כה מדווח על חוויה אנושית עוצמתית ומלכדת, לא רק למעריצים השרופים, שבסופה יוצאים עדיין עם געגוע אבל פחות לבד."