להקת ה Thrash האמריקאית הצעירה Lich King פרסמה בחודש שעבר מכתב פתוח ל Dave Lombardo, מתופפה האגדי של להקת Slayer, זאת עקב מה שנראה כפיטוריו מהלהקה עקב ביקורת שלו על התנהלותה המשפטית וכלכלית של הלהקה:

"מר Lombardo היקר.
ערב הבעיות החוזיות שלך עם Slayer, נראה כי אתה אינך עוד חבר בלהקה. ובכן Dave, יש פתגם האומר שעל כל דלת שנסגרת אחרת נפתחת, ודלת ענקית עם הלוגו שלנו כרגע נפתחה לרווחה.

בדיוק. כרגע קראו לך להצטרף לליגה של הגדולים. אנחנו רוצים להזמין אותך לתופף ל Lich King.

אנחנו להקת ה Thrash הלא חתומה הגדולה באזור מערב Massachusetts, ולמשרה אצלנו יש לא מעט כוח והשפעה. מעבר ל 12 הדולרים שנוכל לשלם לאחר לאחר חלוקת ההכנסות – אחרי כל הופעה, נוכל להציע לך בונוס חתימה של 100 דולרים וקופון אחד (1) על סך 20 דולר לרשת חנויות Red Robin.

המטלות שלך בלהקה יכללו:

תיפוף
לסחוב ציוד
לנהוג שעות ארוכות בסיבובי הופעות.
לספק לנו מקום מתאים לחזרות כי זה שאנחנו משתמשים בו היום שייך למתופף הנוכחי שלנו Brian.
לסגור הופעות (גם מטלה ש Brian עושה היום)
לעשות את הנהלת החשבונות של הלהקה (גם Brian)
להקליט ולהפיק את האלבומים שלנו (גם Brian)
לספר ל Brian שהוא מפוטר.

תת-סעיף: כבר יש לנו Dave בלהקה. כדי למנוע סיבוכים תצטרך לבחור שם פרטי חלופי. אני חושב ש Steve Lombardo נשמע טוב, אבל הבחירה היא שלך כל עוד היא לא מתנגשת עם השמות שלנו והיא עוברת הצבעת רוב.

כמובן שאם תקבל את התנאים ברור שיהיה אודישן לתפקיד. אי אפשר לקבל אותך ככה סתם בלי לדעת מה אתה מסוגל לעשות. תאלץ לתופף עם 3 שירים שלנו, נוכל לשלוח לך את ה MP3 כדי לעשות חזרות (ננכה את עלות ה 99 סנט לכל שיר מהשכר העתידי שלך), ואז לקבוע את האודישין בזמן שנוח לך.

אנו ממתינים לתשובתך, בנימוס – Tom, Dave, Joe ו Rob."

נכון לרגע זה לא התקבלה תשובה רשמית מ Lombardo.