בשבוע שעבר החלה מלחמת מהלומות אינטרנטית עקב פיטוריו של Hal Patino, בסיסט הרכב הסולו של King Diamond מההרכב. השניים שיחררו הודעות חריפות בהן כל אחד מאשים את השני בשקרים ועיוות האמת לגבי הפיטורין.

בשבת הודיע Diamond כי הבסיסט מפוטר מהלהקה עקב "בעיות דומות לאלו שגרמו לפיטוריו מהלהקה ב 1990", רמז לשימוש בסמים שגרם לפיטוריו של Patino דאז.
Patino הגיב אמש בהודעה שהוא עזב עקב סכסוך כספי הנוגע לתשלום המועט לדבריו שקיבל על הופעות הלהקה, וגם כי ההודעה המקורית לגבי פיטוריו לפני 24 שנה הייתה שקרית וכי גם אז לא פוטר בהקשר לשימוש בסמים בניגוד למה שטען Diamond.

בהודעה האחרונה בשרשרת בינתיים, שפרסם Diamond היום, נכתב: "כמישהו משקר עליך בצורה קיצונית, אתה חייב לשים לזה סוף. וזה הרגע לזה" לגבי הטענות הכספיות של Patino: "אם Hal חשב שלקבל 1000 דולר לכל הופעה זה לא הוגן, כשכל שאר חברי הלהקה מצאו את השכר שלהם הוגן, הוא יכול היה לעזוב. אני רק הייתי שמח אם הוא לא היה מעלה את זה בכל יום ולילה שבו הגענו לדנמרק לצורך חזרות. הייתה לו שנה שלמה לחשוב על זה לפני, ועכשיו הוא נזכר."
לגבי הפיטורים ב 1990 טען Patino כי לא עזב עקב שימוש בסמים אלא כך שהלהקה שוחררה מהחוזה שלה בחברת התקליטים Roadrunner והוא "רצה לעשות דברים אחרים", הוא גם המשיך ואמר ש Diamond השמיץ בזמנו את חברי הלהקה לשעבר Mikkey Dee ו Pete Blakk.

Diamond ענה: "אלה שקרים מאד מעליבים ופתטים. האם Hal היה חוזר ללהקה אם באמת הייתי משקר אז לגבי הנסיבות? מישהו יכול להסביר לי מה זה אומר כשהוא מספר שהוא עזב בגלל "יותר מידי הופעות"? הייתי גם רוצה לראות אותו מציג מכתב שמראה שחברת התקליטים אכן "העזיבה" אותנו, זה גם שקר. רובכם כבר יודע שקנינו את הזכויות שלנו לעצמאות מהחברה ב 1987, יש לי חוזה שמוכיח את זה ואני אשמח להראות אותו לכולם. אני די בטוח שכבר לא נעבוד ביחד שוב אנחנו ו Hal, פשוט לא נשאר יותר אמון. שלא ישכח שיש עוד אנשים שקשורים בחיים שלו שיודעים מה באמת קורה, הבעיות האמיתיות הן ממש לא מה שעליו דיברנו בימים האחרונים, נכון?"

גם על כך הגיב Patino וכתב: "לא מעניין אותי מה אתה כותב עלי, יותר אכפת לי מהילדים שלי והמשפחה, שקוראים את השטויות שאתה כותב שאני מכור לסמים. אתה חושב שאתה יודע מה קורה לי בחיים? אתה לא יודע כלום וגם לא תדע. הבעיה האמיתית היא שאתה זקן עייף ומריר, וזה מה שמשתמע מההודעה שלך. ורק כדי לגמור את זה עכשיו: אני לעולם לא אסלח לך".