פטריק לוסינסקי, מחברת ההפקות פרוגסטייג', התייחס לאחרונה לאירוע ה Titans Of Metal הקרוב והמאבק הקולני של תנועת ה BDS, הקוראת לחרם על ישראל – כנגד ההופעה:

"אנחנו סופגים הטרדות ואיומים בקנה מידה שעוד לא נתקלתי בו, בעמוד הרשמי שלנו, בעמוד של ה Titans, בעמודים של האמנים שמשתתפים. רואים פה מאמץ מרוכז שלהם להטריד ולאיים על כל אחד מהמשתתפים ועלינו ישירות.

אני אומר את האמת, זה לא פשוט. היו כמה אמנים שדי נבהלו, והיינו צריכים להשקיע הרבה זמן לשכנע אותם לא לרדת מזה. למזלי רוב האמנים גם ככה תומכי ישראל בכללי או פשוט רצו להגיע לפה כבר הרבה זמן ושמחו על ההזדמנות הזו – כך שביטולים אין.

אני מבחינתי שמתי הרבה מאד כסף והרבה מאד זמן ומאמץ כדי שהאירוע הזה יתקיים ויתקיים בגדול. למי שזוכר – לפני כשנה פרומוטר אמריקאי בשם גייב ריד עשה עלינו ועל עוד 20 מפיקים אירופאים סיבוב, מכר לנו את אירוע המטאל אול-סטארס, ובסוף לקח את כל הכסף ששילמנו לו ונעלם. יש מפיקים באירופה שקרסו כלכלית בגללו, וידוע לי על אחד שפשט רגל וגם ניסה להתאבד בגלל זה. אנחנו החלטנו שלא רק שאנחנו מתגברים על זה – אנחנו נרים אירוע כזה בעצמנו, עם כל הלוגיסטיקה וכל המאמץ שמסביב, והיה ברור לי שנצליח.

אני שמח בהזדמנות הזו לספר שהיום הצטרף לליין-אפ עוד מוזיקאי אחד ואחרון: הסולן הצרפתי Joe Amore מלהקת Nightmare, מי שגם נראה וגם נשמע דומה באופן מדהים ל Dio.

עוד שבועיים תראו פה את החיבורים האלה:

צ'אק בילי מ Testament מבצע שירים של Testament וגם קאבר מפתיע לצד ג'ורג' קוליאס מ Nile, אולי מתופף המטאל הטוב ביותר בעולם כיום – כשעל הגיטרה כריס אמוט המדהים שניגן ב Arch Enemy,
ריפר יבצע שירים של Dio ו Black Sabbath כשעל התופים ויני אפייס, מי שתופף בשירים האלה במקור. גם Jorn Lande יבצע כמה כאלה לצד Appice, וגם יהיה איחוד שלו עם חברו ב Masterplan לשעבר – רולנד גראפאו שניגן שנים רבות גם ב Helloween.

ראלף שיפרס יבצע גם את I Want Out הקלאסי של Helloween לצד גראפאו כמובן, וגם שיר של הלהקה שהכי השפיעה עליו – Judas Priest, וכמובן עוד כמה דברים שנשאיר בסוד בינתיים.

אנט אולסון תבצע את השירים הכי מוכרים שלה מ Nightwish לצד הסולן המדהים מתס לוון ששר עם אינגוי מלמסטין, Therion וכיום ב Candlemass, הוא בעצמו יבצע קצת מלמסטין לצד אולף לנק – הגיטריסט הניאו קלאסי המדהים מלהקת At Vance.

פאביו ליונה מ Rhapsody יעשה כמה מהקלאסיקות של הלהקה, כולל כמה קאברים מטורפים, והצמד האנק שרמן מיייקל דנר, אנשי Mercyful Fate יופיעו לראשונה עם ההרכב החדש שלהם ויבצעו כמה קלאסיקות לצד עוד קאבר לקלאסיקת מטאל אגדית.

יש עוד, המשתתפים ינחתו יומיים לפני הפסטיבל, שכרנו כבר חדר חזרות גדול שבו יערכו יומיים אחרונים של חזרות – ואז במקום יערך מטאל מרקט שמיד לאחריו ה Meet and Greet לרוכשי הכרטיסים שבו תוכלו להצטלם ולהחתים את ענקי הרוק והמטאל שמגיעים.

זה עומד להיות היסטורי. ואני שמח שהלכתי עם זה עד הסוף – לאוהבי הרוק והמטאל בישראל מגיע אירוע כזה."

כזכור, המופע יתקיים ב 17 לדצמבר במועדון התיאטרון ביפו.