להקת המטאל הוותיקה Flotsam and Jetsam הודיעה כי היא מתחילה בימים אלו לעבוד על אלבומה החדש – Ugly Noise, הראשון מאז צאת האלבום The Cold ב 2009, שהוצא בחברת התקליטים של גיטריסט להקת Korn לשעבר, והופץ באירופה על ידי חברת Nuclear Blast.

הלהקה הוותיקה, שהאלבום החדש צפוי להיות ה 11 שלה, הודיעה כי היא מנסה לגייס את הכספים הנדרשים להקלטת האלבום דרך האתר Pledgmusice, דרכו יכולים מעריצי הלהקה לתרום סכום של 10 דולר שמיועד להקלטת האלבום, כשחלק מהתרומות יעברו גם לקרן צדקה בשם Children's Miracle Network המגייסת כספים לבתי חולים לילדים.
מעבר ל 10$ יוכלו התורמים גם לרכוש מוצרים מיוחדים של הלהקה, כשגם ההכנסות מהמכירות של המוצרים, חולצות, מדבקות וכו' – יועברו להקלטת האלבום ולתרומה לצדקה.

בעבר הלהקה הוותיקה סבלה מבעיות הפקה רבות ושונות שהשפיעו לרעה על לא מעט מאלבומיה, ועם חוסר המימון של חברת תקליטים בימים אלו של צניחות במכירות מוזיקה – מאמינים חברי הלהקה כי זו הדרך היחידה להקליט אלבום בצורה ראויה:

"מכיוון שאתם, המעריצים, הייתם כל כך נאמנים לנו במהלך השנים רצינו שתצטרפו אלינו לאלבום החדש שלנו. אנחנו מאד רוצים שתשמעו את השירים החדשים. בכך שתהפכו לחברים ב Pledgemusic תהיה לכם ההזדמנות לקבל עדכונים בלעדיים וקטעי וידיאו ממה שקורה באולפן, ואיך דברים זזים עם האלבום.

תהיה לכם גם הזדמנות לקבל מרץ' ייחודי וכן לתקשר איתנו בדרכים שלא היו זמינות בעבר. בכך שתעשו Pledge לאלבום שלנו, לא רק שתהיו מעורבים במוזיקה שלנו, אלא גם חלק מההתחייבות שלכם יתרם לצדקה לגוף שנקרא Children's Miracle Network.

אנחנו לוקחים את האלבום לשלב הבא, ויהיה לנו לכבוד אם אתם המעריצים תהיו מעורבים בכל שלב ושלב, מעולם לא עשינו משהו בסגנון בעבר, כך שאנחנו נרגשים לשחרר את האלבום באמצעות Pledge ולעדכן את מעריצי הלהקה שזה קורה."