דני וורסנופ, סולן להקת Asking Alexandria מצטרף למשחק המחשב הישראלי Of Bird and Cage, לצד אמנים מ Guns & Roses, epica , within tempation , evanescence ועוד רבים אחרים המשלבים ידיים ומתכנסים ליצירת משחק מחשב חדש!

חברת משחקי המחשב הירושלמית Capricia Productions LTD, הכריזה ביום רביעי, השבוע, על הצטרפותו של דני וורסנופ, סולן להקת אסקינג אלכסנדריה לליהוק משחק המחשב החדש והמהפכני Of Bird and Cage שהוא למעשה אלבום מטאל המופק כולו כמשחק מחשב.
ההכרזה לוותה בוידאו מאת וורסנופ שחושף כי ישיר וידובב את דמותו של ארי, בן זוגה המתעלל של גיבורת המשחק גיטה, אשר מגולמת על ידי קוברה פייג (Kobra & the Lotus) שנחתה בישראל בדצמבר האחרון להקליט את תפקידיה.

"זה היה תענוג גדול לעבוד עם דני" אומר ארנולד נסיס, מלחין המוסיקה ומנכ"ל החברה. "הוא מקצוען אמיתי שהבין תכף ומיד כי לא מדובר בתפקידי שירה סטנדרטיים אלא דיבוב דמות בעלת אופי ואישיות משל עצמה ובו זמנית הצליח ליצוק את החותם האישי שלו ולהפוך את הדמות למעניינת אף יותר"

וורסנופ מצטרף לשורת מוסיקאים בינלאומית שמקליטים את האלבום, ביניהם רון 'באמבלפוט' טל המוכר מלהקת sons of apollo וGuns& Roses , רוב ואן דר לו מ Epica, קוברה פייג', רוד ג'ולי מWithin Temptation, הזמר הישראלי דוידאבי דולב מSubmasq וGunned down horses ועוד רבים וטובים.

חדשות נוספות אודות האורחים הנוספים ותאריך שחרור המשחק יוכרזו בקרוב. בינתיים ניתן להזמין את המשחק בווישליסט באתר steam!