סולן המטאל הוותיק Mike Tirelli, כיום סולן להקת ההארד רוק האמריקאית Riot, נלחם בסרטן הקיבה. זהו הסולן השני של הלהקה שנלחם במחלה, לאחר שסולן הלהקה לשעבר Guy Speranza נפטר ממנה. הגיטריסט Mark Reale עידכן כי יש שוני רב בין המקרים, וכי הטיפולים שעובר Tirelli מתקדמים בהצלחה: "Guy אובחן כחולה באפריל 2003 מסרטן הלבלב, מחלה שלה 3% סיכויי הישרדות. הוא נפטר בשמיני לאוקטובר 2003.

לעומת זאת, Mike Tirelli אובחן ב-2008 כחולה בסוג סרטן שלו יש סיכויי החלמה הפוכים לגמרי, 83% אחוזים לטובתו אם יקבל טיפול נכון… דיברתי איתו בטלפון לפני מספר ימים, הוא נשמע טוב והיה עם המשפחה שלו בדרך לצפון. הוא נשמע נהדר, וכן מעריצים – הוא ישיר כמה שירים עם הלהקה בערב התרמה שאורגן עבורו ע"י כמה חברים טובים… שוב, Mike מודה לכל התומכים על התפילות והעזרה, הוא מסר שהסרטן הוצא מגופו ושיש לו מבט חיובי על כל מה שקרה."

Tirreli הוא אחד הסולנים הוותיקים והמוערכים בסצנת המטאל האמריקאית, הוא שר בשנות השמונים בהרכב Burning Starr של גיטריסט להקת Virgin Steele לשעבר Jack Starr, הוציא מספר אלבומים עם ההרכב Holy Mother, ולאחרונה שר עם ההרכב הבריטי \ גרמני Messiah's Kiss, לפני שהצטרף כסולן קבוע של Riot.