בראיון שנעשה לאחרונה במסגרת פודקאסט המטאל The Metal Round Table נערך ראיון עם סולן המטאל הוותיק John Greely, מי ששר באלבום העבר הקלאסי Night of The Stormrider של Iced Earth.

גרילי, ששחרר לאחרונה אלבום עם להקתו Seventh Servant, שוחח לאחרונה על דברים שנאמרו עליו במהלך השנים על ידי מנהיג להקת Iced Earth ג'ון שייפר – שתיאר אותו בראיונות כאנטישמי אלים, גזען שהיה תוקף יהודים ובני מיעוטים. בראיון הוא מתייחס למצבו הנוכחי של שייפר, שנעצר והואשם לאחר שלקח חלק בהסתערות על גבעת הקפיטול לאחר הפסדו בבחירות של טראמפ.

במסגרת הראיון גרילי מחמיא רבות לשייפר – למרות שהוא מתאר כיצד לפני זמן לא רב, גילה לראשונה כי הוא ידוע כאנטישמי לאחר ראיונות בו תיאר אותו ככה שייפר במהלך השנים.

החל מדקה 17 לתוכנית הוא מתאר כיצד גילה לראשונה את השמועות עליו, כעשור לאחר שעזב את הלהקה בתנאים טובים עם שיייפר, ולפי דבריו "לא האמין למה ששייפר אמר עליו", ו "אין לו מושג למה", לפי תפיסתו שייפר המציא את השקר כדי להצדיק את פיטוריו של גרילי מהלהקה בפני חברת התקליטים. הוא מספר כיצד חזר מסיבוב הופעות עם הלהקה, ודרש תשלום משייפר – שהגיב בכך שפיטר אותו.
גרילי, נוצרי מאמין שגם ניגן במספר להקות מטאל נוצרי במהלך השנים, מתאר כיצד הכריח עצמו לסלוח לשייפר – ואז ניגש אליו לאחר הופעה של Iced Earth, לחץ ידיו, וחזר להיות איתו בקשרים חבריים.