בראיון שנתן לאחרונה ג'ן סימונס מ Kiss, הוא הסביר את שינוי השם שלו משמו המקורי – חיים וייץ, לזה הנוכחי:

"אני זוכר ששמעתי לראשונה על מוחמד עלי והוא קרא לעצמו Cassius Clay, אני עדיין חושב שזה היה שם מגניב. אתה מבין.. "אבות אבותיו היו עבדים", נחש מה? גם שלי..עשינו את זה במשך דורות, אתה אוהב את הפירמידות? חלק מאבותי בנו אותן. אז סימונס זה ההמצאה שלי, החלטתי לשנות את השם כי החלטתי לגבי דברים בחיי, אתה לא אוהב את המין שלך? אתה יכול אפילו לשנות את זה, החיים צריכים להיות בחירות.

זה קרה במקרה, סטנלי אייזן (השם המקורי של פול סטנלי מ Kiss).. אני לא אגלה לך את השם האמצעי שלו כי זה יעצבן אותו (השם הוא ברט..), זה השם שהוא נולד איתו, אתה לא יכול להחליט לגבי השם, הדת איפה אתה נולד ובאיזו מדינה, אלו דברים שניתנו לך. אבל אני חושב שאם יש לך אפשרות לעשות שינוי – תעשה את זה, או תאבד את זה. כי כן מותר לך לבחור שם, לבחור דת, מותר לך לבחור באיזו מדינה את חי ואיך אתה חי, אלו ההחלטות שלך כי אלו החיים שלך.

לא אהבת את שם המשפחה שלך? אל תשאר איתו!

ישבנו אז ברכבת התחתית בניו יורק, והבנו, שנינו יהודים, נתנו לעולם את עשרת הדיברות שזה מגניב, אבל ברוק? יהודים? לא, זה לא מגניב. כי אם היינו על הבימה באצטדיון ואנשים היו צועקים "חיים! חיים!" זה לא היה עובד, אף אחד לא יודע להגות את ה H בצורה כזו, זה סאונד של חתול מקיא כדור פרווה. זה שם שלא עובד מחוץ לישראל, רק כשאתה משיק כוס עם יהודי ואומר "לחיים", זה פירוש השם שלי "לחיים", זה שם חיובי. אבל אין לזה משמעות נגיד בזימבבואה, בדיוק כמו אם תדבר סרבית , זה לא טוב לרוק נ' רול. אז ברומא התנהג כמו רומאי.

החלטתי שאני רוצה שם אמריקאי, לאו דווקא באנגלית כי התרבות האמריקאית מושלת בכוכב, לא התרבות האנגלית, זה ג'ינס שהמציא יהודי בשם ליווי, ובלוז שהמציאו עבדים שחורים לשעבר שיצר את הג'אז ואת הרוק נ' רול, אז מהתרבות השחורה יצאה מוזיקה שמושלת בעולם, מיהודים יש את הבגד הפופלארי ביותר בעולם, וזה שילוב של תרבויות שעושה את זה כזה נהדר.

חיות גזעיות סובלות מפגמים גנטים והן מתות צעירות, זה רק השילוב שעובד – גם במטאל, זהב טהור הוא רק מאד – רק אם תשלב אותו הוא הופך לבלתי שביר."