די סניידר, סולן להקת Twisted Sister- אישר היום כי יגיע להופעה ראשונה בישראל שתתקיים ב 2 ליולי במועדון הרידינג 3 בתל אביב.

ההודעה הרשמית:

"אנחנו שמחים וגאים להודיע על הופעתו הראשונה בישראל של די סניידר – מסולני הרוק והמטאל האגדיים בתולדות הז'אנר!

סניידר פרץ לתודעה כסולן של להקת Twisted Sister, שבשנות השמונים הייתה לאחת הלהקות הגדולות והמצליחות ביותר בז'אנר בארה"ב ובעולם. הלהקה נכנסה לספרי ההיסטוריה עם השירים הקלאסים I Wanna Rock ו We're Not Gonna Take It והקליפים שליוו אותם,

הסולן Dee Snider עצמו זכה למעמד של גיבור אוהבי הרוק והמטאל כשהעיד בפני ועדה בסנאט האמריקאית שרצתה לצנזר להקות – ביניהם גם את Twisted Sister עצמם, ושם הוא השתיק את המבקרים ומתנגדי הז'אנר בנאום שנכנס לספרי ההיסטוריה.

מאז Snider היה פעיל כשחקן קולנוע, סופר, ומוזיקאי סולו שהוציא אלבומים גם עם להקת Widowmaker המושבחת, ואת אלבום הסולו האחרון שלו We are the Ones ב 2016.

באלבום הסולו גם נכללה גרסה אקוסטית שקטה ל We're Not Gonna Take it שהרווחים לה הוקדשו ללוחמה במחלת הסרטן בקרב הילדים – גרסה מצמררת שזכתה לחשיפה בין לאומית מסיבית.

עכשיו סניידר מגיע לישראל עם הרכב הסולו שלו, לצידו הוא מוביל מספר פסטיבלים גדולים באירופה השנה והוא צפוי לבצע אצלנו את כל הקלאסיקות הגדולות של Twisted Sister לצד שירים מאלבומי הסולו שלו וגרסאות משלו לשירים של להקות כמו Soundgarden, AC/DC ואחרות.

ההופעה תתקיים ב 2 ליולי במועדון הרדינג 3 בתל אביב, 100 הכרטיסים הראשונים בלבד ימכרו במחיר מוזל של 319 ש"ח לרוכשים בפייפאל בלבד, ולאחר שאלה יאזלו יעלה מחיר הנותרים ל 349 עד לסולד-אאוט."