פסטיבל המטאל הישראלי חוזר לבמה!
הנה ההודעה הרשמית מטעם ההפקה:

"הסייקו וורד ווליום Oct-7th מתקרב אלינו בצעדי ענק!
פסטיבל המטאל הגדול בישראל חוזר בפעם השלישית בתאריך ה-27.1.24 והפעם למען מועדון הגגרין – אירוע התרמה, עם ליינאפ מטורף הכולל 15 (!!!) להקות, באירוע על טהרת הסצנה הישראלית.
לכרטיסים: https://eventbuzz.co.il/psychoward
אז מה בעצם מחכה לכם?!
מעבר לארסנל הלהקות המשובח מאוד שהצליחו לאגד, ההפקה מכינה אירוע שיציב את רף הציפיות במקום מאוד גבוה, עם במה שעדיין לא נראתה כמותה בפסטיבלים בארץ, דוכני מרץ׳ מהלהקות, דוכני מרץ׳ מחנויות אלטרנטיב, איזורי מנוחה, צלמים, דוכני אוכל, סיקורים ממגזיני המטאל הגדולים בישראל, צוות שלם שידאג ליצור אווירה ״פסיכית״ כיאה לשם האירוע ומספר לא מבוטל של הפתעות מהלהקות עצמן!
על ההפקה אחראי ולאדיסלב מזורנקו, שהביא לנו בעבר הלא רחוק את אירוע ההתרמה האדיר ״מטאל פור פיס״ ביחד עם תומר מוסמן וטל סאווי בשיתוף פעולה עם מועדון הגגרין, (בו הצליחו לגייס סכום לא מבוטל למען קורבנות המלחמה בין רוסיה ואוקראינה) וכמובן, את פסטיבל הסייקו וורד הראשון והשני שהיה הצלחה אדירה בקנה מידה ישראלי והשאיר אותנו רעבים לעוד. אז הנה, הזמן הגיע- ואנחנו מוכנים לקבל עוד מנה גדושה של מטאל ישראלי, ביום שלם של הופעות על טהרת הסצנה המקומית, עם מיטב הלהקות שיש למדינה שלנו להציע!
15 הלהקות המשתתפות:
‏Walkways, Matricide, Prey For Nothing, Distorted, Saffek, Winterhorde, Spawn Of Evil, Structural, Stormbound, Time For Something Real, Oceans On Orion, , Strident, Orpheus Blade, KAOS, Clapsodra
האירוע כמובן, פתוח לכל הגילאים.
תודה מיוחדת ל Black & Grim על התמונה המטורפת של הפסטיבל וכמובן SMZ על העיצוב שאין כמוהו!!!
אל תחכו לרגע האחרון ולעליית המחירים- קנו כרטיס כבר עכשיו והבטיחו את מקומכם באירוע המטאל הגדול של השנה!
!!!!כל הרווחים נתרמים למועדון הגגרין !!!!
–כל מי שקנה קרטיס לפסטיבל סייקו 3 ב-7.10 שלא התקיים, ניתן לממש את הכרטיס בפסטיבל או לבטל עד מועד הפסטיבל"