בהודעה שפרסם לפני מספר דקות Bob Daisley, נגן הבס האוסטרלי הוותיק שניגן באלבומי הסולו של אוזי אוסבורן בשנות השמונים ותחילת התשעים – נשמע זועם על היחס שקיבל הוא ושאר חברי להקתו של אוזי מאז עזיבתם את ההרכב:

"בטקס חלוקת הפרסים Roll Of Honour של מגזין Classic Rock השנה, אוזי קיבל פרס על "האלבום הקלאסי" על Blizzard Of Ozz. לאחר הטקס, קל וקתי, אחיו ואחותו של רנדי רודס נלקחו הצידה וקיבלו שקית ניר ובתוכה הפרס לרנדי על תרומתו לאלבום.
אני מוצא את זה חסר כבוד ומעליב למשפחתו של רנדי, ובמיוחד לרנדי עצמו. הייתי רוצה לדעת למה הפרס לא הוענק באופן פומבי לחברי משפחתו של רנדי, ולמה המתופף Lee Kerslake ואני אפילו לא הוזכרנו.

האלבום לא היה אלבום "סולו" של אוזי, כמו שרבים נוטים להאמין בטעות. זו הייתה יצירה שיצרו 4 אנשים, להקה שנקראה אז The Blizzard Of Ozz, אני כתבתי את המוזיקה עם רנדי, כתבתי יותר מ 90% מהמילים, וארבעת חברי הלהקה ניגנו והפיקו יחדיו את האלבום ביחד.

למה בחרו חברי Classic Rock לתת יחס רק לחבר אחד בלהקה? אני לא שומר טינה לאוזי על קבלת הפרס, אבל הייתי רוצה לדעת למה לא הכירו ברנדי באופן פומבי ולמה לא הזכירו אותי ואת Lee, שלא נדבר על קבלת פרס על תרומתנו לאלבום הזה.

Classic Rock היו צריכים לנהוג אחרת, והם צריכים להתבייש בעצמם."

תגובה רשמית של Classic Rock או של אוזי טרם התקבלה.