כמעט כל מי ששומע או שמע בעבר מטאל בארץ מכיר את ישי שוורץ, האדם שבמשך כ 25 שנה אחראי להגעתן של מאות להקות מטאל לארץ, מ Kreator, Behemoth, Paradise Lost ו Sabaton, דרך Mayhem, Symphony X ו Cannibal Corpe ו Satyricon ועד ל Rotting Christ, Nightwish ו Agalloch, כשעל הדרך גם הופעות שקרובות לעולם המטאל כמו Sisters Of Mercy, Death In June, And One ועוד רבים.

הבנאדם שהיה אחראי בשנות ה 90 על רוב הדיסקים של המטאל שרכשתם בחנויות, הוציא את מגזין "רוקפויינט", עזר להקים מחדש את המטאלשופ והרשימה ארוכה.

לתערנו נודע לנו כי ישי עבר בחודש האחרון ניתוח מורכב למרות שהצליח: יחייב אותו להוריד את קצב העבודה בחצי כשמצד המדינה כעצמאי אין באמת סיוע.

החלטנו אנחנו, הלהקות הישראליות, שקיבלנו ממנו עזרה, במות, ותמיכה כל השנים: להרים את הכפפה ולקיים לכבודו ערב הוקרה מיוחד, אנחנו לא יודעים עד כמה זה ישנה את תמונת המצב הכלכלית אך לא יכלנו להשאר אדישים.

התאחדנו כולנו לאירוע שכולו תמיכה ואהבה לאיש שעכשיו יכול לומר ולהוכיח שיש לו מתכת בלב….

האירוע אף הגיע לאוזניו של Adam Nergal Darski סולן BEHEMOTH וחבר ותיק של ישי שהגיב מיד במשפט אחד "אני לוקח מטוס ומגיע להיות על הבמה", Nergal שהתמודד בהצלחה עם סרטן הדם לפני כעשור לא שכח את אותה תקופה ששלחה את ישי לבית החולים איכילוב על מנת לעשות בדיקת התאמת מח עצם להשתלה עבור חברו.

באירוע יופיע Nergal עם חברי ORPHANED LAND קובי פרחי, אורי זלכה וחן בלבוס בביצועים מיוחדים וחד פעמיים לאירוע ויארחו את גיטריסט העבר של הלהקה יוסי סאסי.

ההופעות יחלו כבר ב 19:00 ויימשכו את תוך הלילה.
לא צריך להסביר כמה האירוע הזה חשוב

על הבמה:

קובי פרחי, אורי זלכה, חן בלבוס (ORPHANED LAND) מארחים את Adam Nergal Darski (BEHEMOTH) ואת יוסי סאסי.
Distorted
DPS
אבי בללי (נקמת הטרקטור)
Dim Aura
Shredhead
Scardust
טברנק!
ערן צור
Subterranean Masquerade
Desert
Arallu