חברת ההפקות פרוגסטייג' הודיעה כי מחר ב 10:00 מתחילה המכירה המוקדמת לפרויקט ה Metal All Stars, אך כי ההרכב יגיע ללא זאק ווילד שלא יופיע איתו בחלק האחרון של סיבוב ההופעות עקב מחויבות שלו להופעות עם Black Label Society:

"אז המכירה מתחילה מחר בבוקר – סופית הפעם. לצערנו בשבוע האחרון ניסינו למצוא דרך שבה כן נוכל להביא את זאק כחלק מהפרויקט לישראל – אך לא נמצאה כזו והפרויקט ימשיך בלעדיו לשלושת ההופעות האחרונות שלו – כשההופעה בישראל היא האחרונה של סיבוב ההופעות ולכן גם תהיה אחת מיוחדת.

מי כן יגיע? כמה שמות די רציניים:

צ'אק בילי מ Testament
ג'ואי בלדונה מ Anthrax
ג'ימס לברי מ Dream Theater
קרונוס מ Venom
ג'ף טייט לשעבר מ Queensryche
דייב אלפסון מ Megadeth
רוס פרידמן לשעבר מ Manowar
Gus G מההרכב של Ozzy Osbourne
ויני אפייס מ Black Sabbath
כרמיין אפייס מ Vanila Fudge
וקוברה פייג' מההרכב Kobra and The Lotus

כל אחד מהאמנים יבצע סט של שירים מלהקת האם שלו, וגם קאברים של שירי מטאל קלאסים, כשבסוף יערך סט All Stars משותף שבו הענקים האלה יעלו באופן חד פעמי והיסטורי לביצועים משותפים. זו ההופעה האחרונה של ה Metal All Stars אז צפו למשהו מיוחד. סך הכול ההופעה תמשך למעלה מ 3 שעות.

ההופעה תתקיים במועד המתוכנן שהוא 23.12.2014 במועדון האומן 17 בתל אביב וימכרו לה 300 כרטיסי VIP בלבד ו 1200 כרטיסים רגילים נוספים בלבד.

ממחר יש לכם 10 ימים לקנות את הכרטיסים המוזלים במחיר של 279 ₪ לכרטיס רגיל ו 329 ₪ לכרטיסי VIP. לאחר 10 ימים יעלו מחירי הכרטיסים ל 329 ₪ לכרטיס רגיל ו 379 לכרטיסי ה VIP במידה ויישארו כאלה.

ה VIP כולל פוסטר רשמי של ההופעה, כניסה מוקדמת למתחם ומפגש Meet and Greet של צילום וחתימות עם כל ענקי המטאל האלה.

את הרכישה מבצעים ישירות מאיתנו בפייפאל ובכרטיסי אשראי באתר הרשמי שלנו, אלו שלהם כרטיסי סטודנט ואמקס מתבקשים ליצור איתנו קשר טלפוני בין השעות 10:00 ל 19:00 בטלפון
03-3741638.

אה, ולאלה שמאוכזבים קשה דווקא מזאק שלא מגיע, וכל חבורת המוזיקאים האגדיים הזאת לא מנחמת אותו. יש לנו 3 מילים ומספר:

2015. Black.Label.Society."