חברת ההפקה Progstage פרסמה הודעה רשמית כי להקת המטאל השבדית Soen נאלצה לבטל באופן פתאומי את הופעתה בפסטיבל ה Winter Mini-Fest שיערך ביום שישי הקרוב בתל אביב.

במקום הלהקה – שביטלה עקב מוות של קרוב משפחה של אחד מחברי ההרכב, הודיעה ההפקה כי תגיע להקת הפרוג/סימפוניק מטאל ההולנדית Stream Of Passion, שהוקמה ע"י יוצר הפרוג הוותיק Arjen Lucassen:
"לצערנו הרב, להקת Soen נאלצה לבטל את הופעתה ביום שישי הקרוב במסגרת מיני-פסטיבל Progstage במועדון רידינג 3.
עקב מוות במשפחתו של אחד מהנגנים אין באפשרות הלהקה להגיע והם מתנצלים מאוד בפני הקהל וההפקה בידיעה הבאה: http://www.facebook.com/armadaagency

לשמחתנו הרבה, חברינו בסוכנות שמנהלת את הלהקה עבדו שעות נוספות בשיתוף איתנו כדי למצוא מחליפה הולמת, ובאופן מדהים תוך מספר שעות נמצאה מחליפה יותר מהולמת –
להקת Stream of Passion, מבית היוצר של הגאון המוזיקלי Arjen Lucassen, האחראי על כמה מהפרויקטים המופתיים בעולם הרוק והמטאל של העשורים האחרונים (Ayreon, Star One) תגיע אלינו כמופע הפתעה וכפיצוי לאוהדים.

בהנהגת הזמרת/כנרת Marcela Bovio , הלהקה משלבת את סגנונות הרוק/מטאל המלודי, הפרוגרסיבי והמתקדם באופן מושלם, ותספק פן נוסף לאוהדים ותמריץ לכל מי שחיכה שלהקת מטאל מובילה בהנהגת זמרת תגיע לארץ שוב.
האירוע הזה היה רצוף שינויים שהינם מעבר לשליטתנו, אך בניגוד ל"כללי התעשייה" אנחנו תמיד מנסים להציל ולפצות את האוהדים שלנו כנגד כל הסיכויים.

אנחנו מקווים שכולם יבינו כמה קשה אנחנו עובדים, כמה מסובך להציל אירוע ולהביא להקה בעלת שם תוך כמה שעות מספר ימים לפני האירוע, וכמה מסורים אנחנו למה שאנחנו עושים.

יש עוד המון דברים טובים בדרך, ואנחנו מודים על התמיכה המתמשכת ועל הנאמנות שלכם".

כחלק מהפיצוי, ההפקה תחזיר את מחיר הכרטיס ל-189 ש"ח עד למועד ההופעה, כאשר המחיר בקופות יעמוד על 239 ש"ח.

את המחיר המוזל ניתן לקבל רק בעמוד הפייסבוק של Progstage.

אלו אשר רכשו כבר כרטיסים ב 219 ₪ – יזוכו בסכום ההפרש על הכרטיס.

כזכור, בפסטיבל יופיעו גם הלהקות Leprous, Wolverine ו- Reign of the Architect."