לאחר שפורסם בשבוע שעבר שלהקת ה Thrash האמריקאית המיתולוגית Dark Angel צפויה להתאחד למספר הופעות מיוחדות – מתופף הלהקה והכותב העיקרי Gene Hoglan פרסם הצהרה המבהירה איפה עומד האיחוד המדובר, שיכלול כנראה את כל חברי ההרכב המקורי של הלהקה:

"עכשיו כשאני לא בסיבוב הופעות לכמה דקות, אני רוצה להתייחס לכל שמועות ה Dark Angel שרצות. כן, דיברנו על לעשות משהו בשנה הבאה, ולמרות שנראה שיש כמה פסטיבלים אפשריים – כרגע זה הכול בגדר השערה. אני ו Don Doty היינו בקשר כבר לא מעט שנים, והיה נהדר התחבר מחדש עם חבר מהעבר. למזלי, נשארתי בקשר טוב עם כל החבר'ה מהלהקה, ואנחנו מנסים לתקשר ולהיפגש כשזה אפשרי, במיוחד בגלל שאנחנו ממוקמים בכל רחבי מערב ארה"ב.

אכן יש דיבור על איחוד, וכן – כל חברי ההרכב מודעים להתחייבות השונות שלי עם Testament ו Dethklok, אז אנחנו מתקדמים לאט, בתקווה להרים את הכנפיים של Dark Angel לקראת עונת הפסטיבלים ב 2014.

לאחרונה רואיינתי בתוכנית רדיו ואמרתי שכל החברים יהיו נוכחים, ההצהרה שלי לא הובנה נכון. אני, הבסיסט Mike Gonzales, והגיטריסטים Eric Meyer ו Jim Durkin מעורבים – אבל כשהכול יהיה סגור נוציא הצהרה רשמית. נדע עוד מה קורה בחודשים הקרובים, ונעדכן אתכם כשזה יסתדר."