חברת ההפקה פרוגסטייג' פרסמה הערב שם נוסף מתוך הלהקות הבין לאומיות שיופיעו במסגרת פסטיבל Progstage 2013, אשר קיומו נדחה ל 30 בנובמבר.

לאחר שאמש פרסמה החברה כי Haken, להקת הפרוג הבריטית שיועדה להיות Headliner במועד המקורי – גייסה בסיסט חדש ותגיע לפסטיבל במועדו העדכני, פרסמה היום החברה כי Evergrey השבדית היא הלהקה השנייה שתופיע:

"טוב, אז אפשר לפרסם רשמית שהלהקה הבין לאומית השנייה שתופיע בפסטיבל היא Evergrey. מבחינתו אחת מלהקות הפאוור/פרוג הטובות שיש.
למי שזוכר הם היו בארץ לפני מספר שנים, בהופעה מדהימה, והם שמחו מאד להגיע חזרה לישראל במסגרת הפסטיבל.

בימים הקרובים נפרסם להקה שלישית, כשאנחנו עוד במשא ומתן לגבי להקה רביעית אפשרית.

למי שלא ידע: הפסטיבל, עקב מספר נסיבות שקשורות גם למיקום וגם להרכבים שהיו אמורים להשתתף – נדחה ל 30 לנובמבר, והועבר למתחם ימית 2000 באזור התעשייה בחולון.

הוא יתקיים בשבת החל משעות הבוקר, כשהלהקות העיקריות יופיעו בשעות הערב, מה שיאפשר לשומרי שבת שירצו להגיע ולראות אותן – לעשות כך.

ימית 2000 בנוי ומאובזר גם ליום חורפי, כולל בימות ומקומות ישיבה מכוסים כנגד גשם, ובריכות מקורות בתוך מבנה. במקום גם ינתנו הנחות משמעותיות למבחר טיפולים כולל סאונות ומסאז'ים, ויוצב קייטרינג איכותי ביותר במחירים מוזלים.

כמובן שיופיעו מבחר הרכבי פרוג ומטאל ישראלים מובילים, ובמקום יפתח שוק של מרץ'.

הגישה לימית 2000 היא קלה, מתל אביב מדובר ברבע שעה נסיעה לכל היותר, והגישה מכל חלקי הארץ היא פשוטה וקלה גם כן.

אנחנו נחושים לתת פה את פסטיבל ה Open-Air הטוב ביותר בישראל, במחיר סביר ביותר, שייתן יום שלם של מוזיקה והנאה למי שירצה בכך. נראה אתכם שם!"

כרטיסים לפסטיבל העדכני יעלו למכירה בשבוע הבא.