חברת ההפקות A & M הודיעה כי השנה יתקיים ב 15 לדצמבר פסטיבל ה Melodic Alliance בפעם השניה, עם 2 להקות חו"ל ושתי להקות מטאל ישראליות.

האירוע יתקיים במועדון הבסקולה בתל אביב כאשר 100 הכרטיסים הראשונים לו ימכרו החל מהערב במחיר מוזל:

"לאחר ההצלחה של האירוע בשנה שעברה, הבטיחו ב A&M Releases כי יהפכו את האירוע למסורת שנתית ואכן ההבטחה מתקיימת ואנחנו מקבלים אירוע נוסף והפעם עם להקות גדולות יותר, הפקה ומועדון גדולים יותר ודרך נפלאה לסגור את שנת 2016.
במסגרת האירוע יגיעו ארצה לראשונה:

להקת CIVIL WAR – להקת Heavy Metal בומבסטי משוודיה שכוללת את חברי Sabaton האגדיים (Daniel Myhr, Rikard Sunden ו Daniel Mullback ) שעזבו את הלהקה ב 2012 וחברו לNils Patrik Johansson, סולנה של Astral Doors, והקימו ביחד הרכב חדש שמאז הקמתו דוהר קדימה ללא מעצורים עם הבי מטאל אפי ובומבסטי, טורים עולמיים ואלבומים משובחים שקוצרים ביקורות משובחות מכל מדיה אפשרית. הלהקה תגיע ארצה כחודש לאחר יציאת האלבום השלישי שלהם The Last Full Measure וטור משותף עם Powerwolf ברחבי אירופה.

להקת SERENITY – הרכב Symphonic Power Metal ותיק בינלאומי עם נגנים מאוסטריה, גרמניה ואיטליה, שמחזיק באמתחתו כבר חמישה אלבומים משובחים (האחרון "Codex Atlanticus" יצא בינואר השנה) שלא מפסיקים להפתיע את המעריצים ונאמני הז'אנר כל פעם מחדש. כמובן שהלהקה לא פוסחת על חיי הדרכים ומופיעה באופן עקבי ברחבי עולם עם מיטב הרכבי המטאל הסימפוני כגון Within Temptation, Kamelot, Delain, Xandria, וכו'.

גם Serenity מגיעה ארצה לאחר סיבוב הופעות אינטנסיבי ברחבי אירופה.

נציגי הסצינה הישראלית:

להקת DESERT – מלכי ה Power Metal הישראלים שבין היתר גם אחראים על הפקה האירוע הזה. להקה שעבדה הכי קשה השנה גם בכדי להביא לכם אירועי המטאל המלודי לארץ, גם פעילות בארץ מבחינת לו"ז הופעות עמוס ושיחרור הוידאו האפי שלהם Son Of A Star לאור וגם הלהקה תגיע להופעה זו לאחר שני סיבובי הופעות אירופאים ומיד לאחר מכן צפויה להיכנס להפקת אלבום הרביעי שלה.

להקת STORMY ATMOSPHERE – הרכב Progressive Metal ותיק שכבר הוכיח את עצמו לאורך השנים גם בארץ וגם בחו"ל עם בסיס מעריצים משלו. גם חברי סטורמי שוקדים בימים אלה על הקלטות אלבום השלישי שלהם שצפוי לגרום לכמה הרמות גבה בסצינה.

האירוע יתקיים ב 15.12.2016 במועדון הבסקולה בתל-אביב, כאשר 100 הכרטיסים הראשונים לו ימכרו במחיר מוזל של 229 ש"ח, לאחר שיאזלו יעלה מחיר הנותרים ל 259 ש"ח לכרטיס, כשבקופות יעלה המחיר ל 279 ש"ח