להקת הבלאק מטאל השבדית Watain העלתה סרטון פרומו רשמי ל DVD החדש של הלהקה – Opus Diaboli, היוצא ב 7 למאי כחלק מחגיגות 13 השנה להקמתה של הלהקה.

הסרט בן 90 הדקות יכלול צילומים מהופעת 13 השנה שהתקיימה בשנה שעברה ב Stockholm בשבדיה, והחלק השני כולל ראיונות עם חברי ההרכב, צילומים ישנים וביתיים משנות התשעים ושאר קטעים נדירים שעל פי הלהקה "ישפכו אור על החשכה שהיא Watain, וחלק מהסמלים הרעיונות הרבים הקשורים בה."

ה DVD ישוחרר בשתי גרסאות – רגילה שתכלול גם 2 דיסקים בהם הופעת 13 השנה ללהקה, וגרסא מיוחדת שתכיל את ה DVD, את 2 הדיסקים, ו 2 תקליטים עם ההופעה, וכן ספר תמונות המכיל פליירים ותמונות נדירות מכל מהלך קיומה של הלהקה.

ה DVD בכל מארזיו הם הראשונים לצאת בחברת התקליטים שהקימה הלהקה – His Master's Noise, וניתן יהיה לרכוש אותם ישירות מההרכב או דרך ההפצה העולמית של חברת Soulfood.

חברי הלהקה מספרים: "הסרט נועד בהתחלה להיות רק ההקלטה של ההופעה המיוחדת, אבל כמו דבר ב Watain הפרויקט פיתח חיים משל עצמו והפך לאחד הדברים השאפתניים ביותר שעשינו עד היום. הוא מאד אישי ורגיש עבורנו, ובהחלט לא נועד לאנשים עדינים. לאלו שרוצים לחקור את התהילה של התהום היא Watain, זו תהיה ללא ספק חוויה מספקת…"