היום פורסמו לראשונה פרטים נוספים על מותו של Jeff Hanneman, גיטריסט להקת Slayer שנפטר בסוף השבוע האחרון.

ע"פ הפרסומים – Hanneman, שהיה ידוע כאלכוהוליסט במשך שנים ארוכות, היה פיכח מזה חודשיים והיה ברשימת המועמדים להשתלת כבד עקב מחלה שפגעה ביכולתו של הכבד לתפקד ולסנן את האלכוהול מתוך דמו – מחלה נפוצה בקרב אלכוהוליסטים כבדים.

ע"פ הפרסומים Hanneman היה בשלב הרביעי של המחלה – השלב החמור ביותר, כשאת המחלה עצמה איבחן כששם לב שהוא משתכר גם לאחר שתיית פחית בירה אחת או שניים, מה שמעיד על חוסר תיפקדו של הכבד. לפי הפרסום Hanneman חש ברע והובל לבית החולים, שם נפטר בבוקר שלאחר מכן.

Rob Flynn, סולן להקת Machine Head פרסם לאחרונה על מקרה שקרה לו ב 1995 במהלך סיבוב ההופעות המשותף של Machine Head ו Slayer:

"שמתי לב ש Jeff לא ניגן בחלק מהשירים מהאלבום Divine Intervention, מה שנראה לי מוזר. ניגשתי אליו מאחרי הקלעים ושאלתי אותו מה הסיפור. הוא צחק ואמר לי בהתחלה "לא היה בא לי ללמוד אותם – Kerry כתב אותם", פתאום הוא הפסיק – נהיה רציני, ואמר לי שהוא סובל מכאבים עזים במרפקי הידים, שהידים שלו נרדמו לו כל הזמן ובמהלך השירים האלה. ואז הוא התחיל לבכות.

זה היה ווידוי מבהיל, זרקתי לו איזו הערה נבוכה שנועדה לגרום לו להרגיש טוב יותר, אבל הוא המשיך לבכות, החלטתי לשבת איתו בשקט איזו דקה. בסוף הוא נתן לי חיבור, אמר ל Whoa! וצחק וירד משם, הוא הסתובב ואמר לי "תודה אחי!".
זה היה רגע חזק, אחד מאותם רגעים חזקים שנדיר שיש אותם עם מישהו, בטח ובטח עם מישהו מלהקה אחרת. זה גרם לי באמת לכבד אותו. זה ה Jeff שאני אזכור."