קהילת המטאל בעולם מספידה בימים האחרונים את Dave "Oderus Urungus" Brockie, סולן להקת Gwar שנפטר שלשום. בין הנפרדים היו Randy Blythe מ Lamb Of God, ו Phil Anselmo.

Blythe כתב: "קיבלתי שיחה עצובה מחבר שלי Chris Bopst שהיה אחד החברים המקוריים ב Gwar, לגבי זה שחברי Dave Brockie סולן הלהקה, עזב את הבניין ועבר לכוכב האם שלו. הוא היה בן 50. אני לא יודע פרטים אבל הוא נפטר בביתו וחבריו מצאו אותו. כשמישהו מת הרבה אנשים יאמרו עליו שהוא היה בן אדם מיוחד, אחד ממינו וכו'. רוב אלה לא ממש יודעים על מה הם מדברים, אבל הם לא פגשו את Dave, הוא באמת היה יחיד במינו, אני לא יכול לחשוב על אף אחד שדומה לו, וזה דבר שקשה לומר על אנשים.

הלהקה שלי למדה להיות להקת הופעות אמיתית מ Gwar, הם נתנו לנו את ההזדמנות הראשונה להופיע איתם, ולמדתי ממנו הרבה דברים בדרך שאני תמיד אהיה אסיר תודה לו עליהם וכאלה שתמיד אתבייש בהם… רק לפני כמה חודשים צילמתי תמונה שלו מנשק את עוגת יום ההולדת שלו..תנוח בשלום Dave, תהנה מהמסע בחזרה הביתה."

Phil Anselmo בחר להנציח את Brockie בסרטון שצולם מאחרי הקלעים, בו הוא – Brockie, וחברי הלהקות Satyricon ו Volbeat שרים ביחד לצלילי Angel Of Death של Slayer.