הרכב המטאל המזרח תיכוני – Twisted Mind משחרר את שיר הבכורה שלו בבכורה בלעדית למגזין מטאליסט! הנה ההודעה הרשמית מטעמת הנהלת הלהקה:

"הרכב המטאל המזרח תיכוני Twisted Mind הוקם בשנת 2017 ע"י דן סלימן, מוזיקאי ישראלי, נצר להורים שנולדו בתימן ובמרוקו. דן גדל בבית שבו מוזיקה בכלל ומוזיקה ים תיכונית בפרט הייתה אחד מעמודי התווך המשפחתיים.

אחרי תהליך ארוך של גיבוש ועיבוד קונספטואלי הצטרפו אל דן שאר חברי הלהקה. וההרכב הסופי הוא:
דן סלימן –גיטרה חשמלית, בוזוקי
להב ציטאט – גיטרה חשמלי, עוד
אסף תירוש – גיטרה בס
דוד דרש – תופים
יניר שמיאל – שירה

הצטרפות ארבעת חברי הלהקה הנוספים יצקה ערב רב של סגנונות, השפעות ותרבויות לתוך המוזיקה של טוויסט מיינד ויצרה שילוב בועט של מוזיקה הנעה בין העוצמות והאגרסיביות של המטאל, דרך האנרגיה המשוחררת והבועטת של הרוקנרול המודרני וכל זאת תוך שילוב מוזיקה מזרח תיכונית המגיעה מהמקום בו אנחנו חיים ומההיסטוריה והDNA המשפחתי של רבים מחברי ההרכב.

מצנעא שבתימן, דרך איסטנבול שבטורקיה, עם טיול ארוך לטריפולי שבלוב ועד למרתפי לוס אנג'לס – המוזיקה של טוויסטד מיינד הולכת להכתיב שפה מוזיקלית חדשה ברוק ובמטאל העכשווי.

'המסה הקריטית' הראשונה שמשוחררת מתוך הep שעתיד לצאת ממש בקרוב הוא השיר Walked Through Hell, המנון מטאל שייקח אתכם אל עמקי נשמתו האפלה של אדם שנגרר לגיהינום בעקבות האהבה.
השיר הזה מחזיק את הסאונד של ההרכב הזה בקפסולה – גיטרות מטאליות מכסחות, מלודיות משכרות, סאונד מזרח תיכוני עשיר ושירה עוצמתית עמוסה ברגשות אהבה ושנאה.

צפו בקליפ, הלינק שלו ממש פה למטה.
ואם אהבתם את השיר, אתם מוזמנים לעקוב אחרינו גם בפייסבוק!"