הרכב המטאל הישראלי Tomorrow's Rain שיחרר קליפ חדש לשיר בשם "דורסי לילה", הלקוח מהגרסה העברית של אלבום הבכורה של הלהקה Hollow ששוחרר בשנה שעברה.

ההודעה הרשמית:

"אולי זה שיר על הלם קרב.. ואולי פשוט הלם מאנשים מסוימים..

תמיד אהבתי שירים שיש בהם משמעות לא גלויה, סיפור שמתחבא בין השורות, כוונה עטופה בדימויים ורמזים, זה הופך את השיר לכתב חידה מרתק, לא חסרות דוגמאות כאלו, לא במוזיקה הישראלית ולא במטאל או בכלל ברוק, וזה כישף אותי.

אז מי הם "דורסי הלילה"? שם קוד למבצע או יחידה סודית? או כינוי לאנשים שתמורת המחיר הנכון יעשו הכל? ומה הקשר לשיירות המוטלות בצידי הדרך כמו במלחמת העצמאות?

שלום חנוך האגדי כתב פעם "לא מאלוהים – ממך אני חרד", זה משפט שנתקע לי בלב, את הכאבים הגדולים ביותר שלנו כאבנו לא ממחלות, לא מכישלונות עסקיים, אלא מאנשים, מדורסי לילה.

מוזיקלית השיר קצת שונה מרוב הרפרטואר שלנו, הוא קצר יחסית, עם מבנה של שיר רוק שעבר עיבוד לסגנון שלנו, מה שהיה לי בראש זו סוג של מחווה ללהקות הרוק האפל של שנות השמונים ולדברים שנעשו בישראל בשנים ההן אבל עם יותר "חריף" קרי ללחוץ עוד קצת על הדוושה, כשהפיק מגיע בסוף: קטע שיוצא ממבנה הרוק דארק וזורק לעולמות של Dissection/Samael ואפילו Dimmu Borgir כשהליין עצמו וארבעת השורות האחרונות לקוחות מטקסט שכתבתי ל Betrayer בשנת 2000, האימה המוחשית שמתוארת שם מחדדת את האימה הנפשית וחוסר ההערכה שיש בי כלפי אותם אלו שיש להם מחיר ויודעים לנצל זאת – אותם דורסי לילה.

ואולי בכל זאת זה שיר על הלם קרב…..?"