אתמול מלאו 30 שנה להופעה הידועה לשמצה, בה מצאה עצמה להקת ההבי מטאל הבריטית Judas Priest במרכז של שערוריה, כשקהל שהתפרע בהופעה של הלהקה במדיסון סקוור גרדן האגדי בניו יורק גרם לנזק בכ 250 אלף דולר דאז, מה שהוביל לכך שהלהקה הורחקה לנצח מהיכל ההופעות האגדי. הרחקה שנמשכת גם היום.

הכול התחיל כששדרן הרדיו Perry Stone נשלח לבשר ל 20 אלף המעריצים על ההופעות הבאות שיתקיימו בהיכל, ביניהן של אמני פופ כמו ניל דיאמונד והלן רדי, מה שהוביל לקריאות בוז עזות של עשרות אלפי המטאליסטים, זה המשיך בזריקה המונית של חזיזים, פצצות עשן ובקבוקי בירה לכיוון השדרן המסכן.
לאחר סט של 20 שירים, כחלק מסיבוב ההופעות של האלבום Defenders Of The Faith, פוצצה הלהקה שני זיקוקי ענק, שאותם ניתן לשמוע בהקלטת הבוטלג של ההופעה, החל הקהל להתפרע באמת, שבר כסאות וזרק אותן, והמשטרה הוזעקה כשהיא גוררת עשרות עצורים מהמקום. הצלם Bob Leafe שנוכח במקום נשכר ע"י בעלי האולם לצלם את הנזק העצום.

Leafe מספר שבמסיבה שערכה הלהקה לאחר מכן פנה אליו הגיטריסט לשעבר K.K Downing, שבעצמו נקבר בכריות מהכסאות ההרוסים בסוף ההופעה, וצעק אליו: "שרדת!".
גיטריסט הלהקה Glenn Tipton סיפר שלאחר כמה שנים הוא ו Downing הגיעו למקום לצפות במשחק טניס של הטניסאי ג'ון מקנרו, והם נאלצו להגיע עם כובעים שהסתירו את פניהם כדי שלא יזהו אותם ויזרקו אותם מהמקום. באמצע המשחק ניגש אליהם אחד הסדרנים ואמר "תודה על פינוי המקומות." השניים נזרקו משם לאחר כבוד.

Rob Halford סיכם ואמר: "בזכותנו יש להם כסאות חדשים."