להקת הפוסט-מטאל הצרפתית Alcest הודיעה כי תחזור לישראל בפעם השלישית – וזו במסגרת סיבוב ההופעות של אלבומה החדש Kodama, שיצא השנה ונחשב לאחד מהאלבומים הטובים שיצאו בז'אנר ב 2016.

ההופעה תתקיים ב 28 למרץ במועדון התמונע בתל אביב, ו 100 הכרטיסים הראשונים לה ימכרו במחיר מוזל של 209 ש"ח בלבד.

ההודעה המלאה:

"להקת השוגייז/פרוג/רוק/מטאל הצרפתית ALCEST חוזרת לישראל עם האלבום החדש Kodama לאחר 2 מופעי סולד אאוט בלתי נשכחים.

אלססט הם לבטח ההרכבים המעניינים ביותר באירופה כיום, לאחר סיבוב הופעות עם Opeth ולאחר שנבחרה ע"י מגזין "רולינג סטון" בשנה שעברה לאחת מחמשת הלהקות המבטיחות ביותר.

Alcest מצרפת היא לבטח אחת הלהקות המעניינות והמבטיחות ביותר באירופה בשנים האחרונות, ההרכב שנשען על היוצר וכותב החומר המרכזי Niege מצליח לצבור עניין עצום בקרב חובבי מוזיקה רבים שהמשותף להם הוא האהבה לאיכות, אקלקטיות, עומק ואמירה אומנותית, הקהל המגוון של Alcest מורכב מחובבי Pink Floyd ו Cocteau Twins מצד אחד, אוהבי ז`אנר השוגייז ופרוגרסיב רוק מצד שני, קהל המטאל מהצד האווירתי של Opeth, Agalloch ו Anathema וקהל של פוסט רוק על גווניו השונים, כל אלו מצאו עניין רב ב Alcest שהצליחה לרקוח בהמון ייחודיות תבשיל המורכב מכל האלמנטים האלו ולהביאו לידי ביטוי מוזיקלי.

לישראל מגיעה הלהקה לאחר דרישה הולכת וגדלה של מאות מעריצי הלהקה בארץ בשנים האחרונות שיצרו בארץ התעניינות גדולה בהרכב בשיטת "חבר מביא חבר" ויצרו קהל מעריצים אדוק ונאמן להרכב וכל זאת ללא פרסום או חשיפה תקשורתית פרט לרשתות החברתיות."