בהודעה מפתיעה במיוחד – הודיעה Angela Gossow לפני מספר שעות כי היא עוזבת את להקת הדת' מטאל השבדית המצליחה Arch Enemy, וכי היא תמשיך כחלק מצוות הניהול של הלהקה, אך לא כזמרת ההרכב. כמו כן פורסם – כי הסולנית החדשה של הלהקה היא Alissa White-Gluz, סולנית להקת The Agonist הקנדית, שכבר הקליטה עם הלהקה את אלבומה החדש – War Eternal הצפוי להוצאה ביוני הקרוב:

"מעריצי Arch Enemy יקרים, זה לא קל לומר לכם את זה – אבל החלטתי לפרוש כסולנית הלהקה, לאחר 13 שנות מטאל, 6 אלבומי אולפן ואין ספור הופעות ב 5 יבשות, אני מרגישה צורך לעבור לשלב אחר בחיי, להיות עם המשפחה שלי ולפתח את צד ניהול האמנים שלי. אני נשארת נאמנה לשורשי המטאל שלי, אבל עוזבת את אור הזרקורים. אני מעבירה את הלפיד ל Alissa White-Gluz, שאני מכירה כחברה וסולנית נהדרת מזה שנים רבות. תמיד חשבתי שמגיע לה סיכוי לזרוח – ועכשיו היא מקבלת אותו, בדיוק כמו שאני קיבלתי אותו ב 2011.

אני כרגע מאזינה למיקסים הראשוניים של האלבום החדש ואני נדהמת ממנו, ב 2014 תהיה Arch Enemy בשיאה, אני גאה להיות חלק מהפרק הזה בתולדות הלהקה – גם אם בצורה שונה, ואני מחממת את המנועים מאחרי הקלעים. אני מקווה לראות אתכם מהצד הנגדי לבימה – אני אצטרף אליכם הפעם משם. Let The Killing Begin שוב!"