להקת הט'ראש הוותיקה Anthrax פרסמה היום מכתב תודה למעריצי הלהקה, זאת בחלוף שנה מאז צאת אלבום האולפן האחרון שלה בספטמבר 2011:

"לכל המעריצים ומי שתמך באלבום האחרון שלנו – Worship Music. לפני קצת יותר משנה הוצאנו את האלבום, ולכולנו קשה להאמין כמה דברים קרו מאז. חברינו בעיתונות נתנו לאלבום ביקורות מעולות, וכותבים רבים תיארו אותו כאחד מאלבומי המטאל הטובים של השנה. חברת התקליטים שלנו עדכנה אותנו שהאלבום בדיוק מכר למעלה מ 100 אלף עותקים בארה"ב.

מאז ההוצאה של האלבום עשינו למעלה מ 107 הופעות מסביב לעולם, אנחנו חוזרים הביתה לניו יורק להופיע ב Yankee Stadium במסגרת ה Big Four, ונמסר לנו שה 14 בספטמבר יהפוך רשמית ל "יום Anthrax" בשכונת הברונקס, בה גדלו שניים מחברי הלהקה – Charlie המתופף ו Frankie הבסיסט.
היה לנו מזל כלהקה, ואנחנו יודעים שאנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו עושים בזכותכם, המעריצים שלנו, והתמיכה שאנחנו מקבלים מהעיתונות הרדיו, החנויות וכל השאר. זו הייתה אחת השנים הטובות בהיסטוריה של הלהקה, ואנחנו רוצים לחלוק את זה איתכם, אז תודה לכם על שעשיתם את השנה של Worship Music להכי טובה! שיהיו עוד כאלו בהמשך!"

הלהקה בילתה לאחרונה באולפן כשהיא מקליטה מספר גרסאות כיסוי לשירים שיכללו בהוצאה המחודשת והכפולה של האלבום.