להקת הדת' מטאל המלודי הוותיקה Dark Tranquillity חתמה על חוזה חדש עם חברת התקליטים Century Media, אשר בה הוציאה את אלבום הבכורה שלה ב 1999 ועוד 6 אלבומים, 2 DVD ומבחר הוצאות מיוחדות שונות.

Jens Prueter, מנהל גיוס האמנים ב Century Media הגיב: "אני מתחיל להאמין בנומרולוגיה. לפני 13 שנה Dark Tranquillity חתמו על החוזה הראשון שלהם עם Century Media. ביום שישי ה 13 באפריל פגשתי את Mikael Stanne ו Niklas Sundin בפסטיבל Roadburn במועדון 013 בטילבורג כדי לקבל עותקים חתומים של החוזה השלישי של הלהקה להוצאת עוד 3 אלבומים ב Century Media.
שלושתנו שתינו בערך 13 בירות כדי לחגוג את האירוע. זה מדהים איך הלהקה ממשיכה לבטא את המורשת כסנדקים של ז'אנר המטאל המלודי/גוטנברג מבלי להשמע לא עדכניים כיום. הם תמיד דבקו בשורשים שלהם וצמחו לגבהים חדשים במקביל. מחכה לאלבום הבא שלכם ב 2012! Cheers!"

חברי הלהקה סיפרו: "אחרי כזו היסטוריה ארוכה ביחד, אנחנו בטוחים מתמיד ש Century Media היא השותף המושלם לעבוד עם הלהקה. באווירה שבה חברות תקליטים נופלות קורבן לציניות, או פשוט מוותרות בגלל השינויים בתעשיית המוזיקה, Century Media עדיין נלהבים, חושבים קדימה וגאים בשחרור מוזיקה טובה וחשובה. הנה לעוד 13 שנים!"

כזכור, Dark Tranquillity תגיע לישראל ב 5 למאי להופעה יחידה במועדון הבארבי בתל אביב.