חברת רייבן מיוזיק פרסמה היום כי להקת הדום השבדית המצליחה Draconian חוזרת לישראל להופעה אחת, שתתקיים ב 10 לנובמבר השנה במועדון הבסקולה בתל אביב, כשאת החימום תספק להקת Tommorow's Rain הישראלית:

"9 שנים לאחר הביקור הראשון בישראל… 7 שנים לאחר השני…
DRACONIAN – אגדת ה Gothic Doom משבדיה חוזרת לישראל.
חמישי 10/11 מועדון Bascula הרכבת 72 ת"א

100 הכרטיסים הראשונים ימכרו במחיר מוזל של 209, כשלאחר מכן יעלה מחירם ל 229. כמו כן ניתן לרכוש חבילה של כרטיס להופעה ואלבומה החדש של הלהקה.

Draconian זכתה להצלחה רבה בישראל ואלבומיה נמכרו בכמויות גדולות יחסית לאלבומי מטאל. נכון ל-6 באפריל 2012 אלבומה "Where Lovers Mourn" הוא אלבום המטאל הנמכר ביותר של הלייבל הישראלי Raven Metal.

לפי סולן הלהקה, קהל מעריציה בארץ הוא מן הטובים בעולם: "בישראל אולי יש הרבה כאב בהרבה מקומות, אבל אני יכול לומר בלב שלם, שיש שם קהל אדיר. אולי הטוב ביותר בעולם. זה משהו שממש לא ציפינו לו. זו הייתה חוויה נהדרת והאנשים היו נדיבים."‏

לישראל מגיעה הלהקה עם האלבום החדש Sovran שיצא לפני מספר חודשים, Sovran, אלבומה השישי של הלהקה יצא בהדפסה ישראלית (דבר נדיר מאד לאלבומי מטאל) ומכיל כ 50 דקות נפלאות של Gothic Doom Metal חורפי ומפוצץ באווירה.

מחיר כרטיס להופעה ינוע בין 229 שקלים ל-259 שקלים לכרטיס משולב ואלבום.

מופע פותח: Tomorrow's Rain

Tomorrow's Rain הופיעה לאחרונה ב 2011 כחימום ללהקה השוודית Dark Tranquillity בבארבי ומאז נעלמו עקבותיה.., הלהקה שהיא למעשה המשך ישיר ללהקת Moonskin שפעלה בשנים 2002-2007 בה היו חברים גם מתן שמואלי (אורפנד לנד) ומאור אפלבאום (והופיעה עם Epica ב 2006 במועדון הבארבי) הוקמה מחדש בשקט מתחת לראדר לפני מספר חודשים והחלה לעבוד על אלבום הבכורה שיוקלט במהלך השנה, את הלהקה הקימו מחדש ישי שוורץ (שירה) ורפי מור (גיטרה) מההרכב המקורי שהחל ב 2002 כשאיתם אלכס קרלינסקי (קלידים) יגל כהן (בס) איתי פרנקלין (גיטרה) וגל שוחט (תופים).