להקת הרוק האמריקאית הוותיקה Drowning Pool אישרה כי תגיע לישראל בפעם הראשונה להופעה שתתקיים ב 7 לדצמבר השנה במועדון הרידינג 3 בת"א.

הלהקה הוקמה בטקסס ב 1996, וב 2001 הוציאה את אלבום הבכורה Sinner, שהפך להצלחה מסחרית גדולה והגיע למקום ה 14 במצעד הבילבורד האמריקאי.
הסינגל Bodies הפך לאחד השירים המזוהים ביותר עם ז'אנר ה Nu Metal שפרץ באותה תקופה, עם להקות כמו דיסטרבד, לימפ ביזקיט, לינקין פארק ורבות אחרות.
השיר שולב באין ספור סרטים ופרסומות, וקיבל מעמד של סינגל זהב על מכירות של כמעט 2 מיליון עותקים.
באוגוסט 2001 נפטר דייב ויילאמס, סולנה של הלהקה, שהתגלה מת באוטובוס ההופעות של הלהקה, בדיעבד הסתבר שוויליאמס סבל ממום לבבי מולד שהוביל למותו.
ב 2004 הוציאה הלהקה את אלבומה Desensitized שגם היה להצלחה מסחרית גדולה, סולן הלהקה החדש ג'יסון ג'ונס היה חסר בית לתקופה ארוכה, וחלק ניכר מהשירים באלבום עסקו בכך. הסינגל Step Up היה הסינגל המוביל מהאלבום, והוא נכלל בפסקול הסרט "המעניש" ומספר משחקי מחשב מצליחים.
ב 2012 גייסה הלהקה את הסולן ג'יסון מורנו, עמו הוציא עד היום 2 אלבומים – ובהמשך השנה צפוי לצאת אלבומה השישי והחדש – Strike A Nerve.

הלהקה תגיע לארץ כחלק מסיבוב ההופעות של האלבום החדש, 200 הכרטיסים הראשונים להופעה ימכרו במחיר מוזל של 259 ש"ח, כשלאחר שיאזלו יעלה מחיר הנותרים ל 289 ש"ח.