להקת הפולק מטאל הגרמנית Equilibrium הודיעה על גיוס סולן חדש, המחליף את Helge, סולן הלהקה שפרש לאחרונה (וכיום משמש כסולן להקת המטאל הישראלית Arafel). על הסולן החדש, Robse, מספר גיטריסט הלהקה Rene: "אנחנו מכירים את Robse מזה זמן רב כבר, זו הייתה החלטה הגיונית עבורנו להביא אותו כסולן החדש של הלהקה. ההקלטות ממשיכות, ועם הקול המעולה שלו יש לנו המון אפשריות חדשות לאלבום במעלה השרוול! האווירה בלהקה נהדרת ואנחנו ממש מצפים להופיע כבר איתו."

מצטרף חדש נוסף להרכב, הוא לא אחר מאשר תובל רפאלי, מתופף להקת המטאל הישראלית Viscera Trail. תובל יטוס השבוע למינכן שם הוא ישהה מספר חודשים עם הלהקה. ב-12 למרץ תתקיים ההופעה הראשונה שלו עם ההרכב, במסגרת פסטיבל ה-PaganFest, כשבהמשך השנה יופיע רפאלי עימם בפסטיבלים נוספים דוגמת Wacken, Summer Breeze, MetalCamp ואחרים, וכן בסיבוב הופעות לצד להקת Ensiferum. תגובתו של רפאלי: "אין לי מילים לתאר עד כמה אני גאה ומתרגש להיות המתופף החדש של Equilibrium, אני מאוד אוהב את הלהקה הזו ומעולם לא חלמתי שאגיע למעמד כגון זה. ברור לי שההזדמנות הזו היא פתיחה של הרבה דלתות עבורי ועבור סצנת המטאל הישראלית. חשוב לי להדגיש שהידיעה הזו לא משנה דבר מבחינת Viscera Trail, שתמיד תישאר הלהקה מס' 1 עבורי ואין בכוונתי להפסיק את הפעילות איתה. כמו כן אני רוצה לנצל את ההזדמנות כדי להודות לנאשה מ-Arafel שגרמה לכל זה לקרות והגשימה עבורי חלום."

מחברי Equilibrium נמסר: "אנחנו שמחים שהצלחנו לשים את הידיים שלנו על תובל וההתרגשות והצפייה בלהקה גדולות מאוד! היה לנו כבר מתופף מחליף, אבל בזכות גברת עקשנית אחת ומתופף כשרוני במיוחד בחרנו אותו מתוך עשרות מתופפים והוא פשוט הפיל אותנו מהכיסא! יש לנו תחושה מאוד טובה לגביו וברור לנו שזה לא פשוט לקום ולעזוב בהתראה כזו קצרה…ה תאמצנו מאוד כדי לשכנע את הלייבל שלנו להביא אותו ואנחנו מבטיחים לקבל אותו יפה מאוד למשפחת Equilibirum."