להקת המטאל הישראלית Eternal Gray פרסמה לראשונה את עטיפת אלבומה החדש – Your Gods, My Enemies, הצפוי לצאת ב 14 לאוקטובר בחברת התקליטים Season Of Mist.ההוצאה הראשונה של האלבום צפויה לצאת כדיגיפק, ותכלול גם הורדה דיגיטלית של שיר בונוס Never Waits.
גיטריסט ומנהיג הלהקה דורי מספר: "את השם Your Gods, My Enemies אפשר לפרש בכל מיני צורות. זה אפשרי בגלל איך שהחברה שלנו בנויה ומנוהלת.
על ידי ההבנה ש"אלוהים" זה דבר אישי לכל אחד ואחת, יצר האומן Adrien Bousson את האייקון של הלהקה (ה E וה G המשולבות כעין) מחלקים של ברזל תעשייתי, אשר עוגן בשמיים ואנשים נופלים ממנו.
האנלוגיה מופנית כלפי אותו ה"אלוהים" כמקום שבו אפשר לעגון, למצוא תשובות ושלווה. משהו שאפשר להעריץ ולהפוך לנשגב, במקום לחקור באופן עצמאי, למצוא תשובות לשאלות שנשארו בינתיים ללא תשובה.
לצערנו, ההיסטוריה מוכיחה פעם אחר פעם שכל האקט של ההערצה העיוורת הזאת, מוביל למלחמות עקובות מדם, הרג של חפים מפשע, שכרון כוח ושליטה של, באופן אירוני, אותם אלה שהמציאו את המושג "אלוהים". אנשים.
אותן הדמויות אשר נראות נופלות מהאייקון (ה"אלוהים"), מסמלות את התוצאה של ההליכה העיוורת אחרי "אלוהים" כלשהו, אשר במבחן ההסטוריה מתגלה כמכונת ההרג ההרסנית ביותר מעשה ידי אדם."