חברת ההפקות Progstage הודיעה כי להקת המטאל הצרפתית Gojira תגיע להופעה אחת בישראל, שתתקיים ב 13 לאוגוסט במועדון הרידינג 3 בנמל תל אביב.

ההודעה הרשמית:

"אנחנו שמחים ונרגשים להודיע כי Gojira, אחת מלהקות המטאל המרתקות והטובות שפועלות כיום, תגיע להופעה אחת בישראל, שתתקיים ב 13 לאוגוסט במועדון הרידינג 3 בנמל תל אביב.

ההרכב פורץ הגבולות שיחרר עד היום 5 אלבומי מופת שנעים על קו התפר שבין פרוג מטאל, Groove, דת' מטאל טכני ומגוון סגנונות נוספים. אלבומם האחרון – L'Enfant Sauvage ששוחרר בשנה שעברה בחברת התקליטים Roadrunner, הוא אחד מאלבומי המטאל הטובים והמעניינים ששמענו בעשור האחרון.

לצערנו כתוצאה מלוח זמנים עמוס של הלהקה – אנו נאלצים לקיים אותה ביום הופעתה של Anthrax בישראל, אנו מקווים כי מכיוון ששתי הלהקות שונות אחת מהשנייה באופן מהותי, לא נגרם פה מפח נפש גדול מידי לאלו שיאלצו לבחור בין השתיים.

כרגיל – החל ממחר נעלה למכירה מוקדמת מוזלת, במסגרתה ימכרו 100 כרטיסים בלבד במחיר מוזל של 179 ₪ בלבד, כשלאחר שימכרו יעלה המחיר למחיר המלא של 199 ₪ עד ליום ההופעה עצמה.

את הכרטיסים במכירה המוקדמת ניתן יהיה לרכוש כרגיל רק בטאב הכרטיסים בעמוד הפייסבוק שלנו, כאשר את קיום המכירה במחיר המלא נבצע דרך מספר מצומצם של יחצ"נים וחנויות בודדות.

נראה אתכם בהופעה!"