מרבית חברי ההרכב המקורי של Guns N' Roses הופיעו אמש יחדיו בטקס המיוחד לקבלת הלהקה ל "היכל התהילה של הרוק", כאשר הנעדר הבולט היה הסולן Axel Rose, אשר הוחלף בהופעת חברי הלהקה בסולן Myles Kennedy מ Alter Bridge, ששר באלבומי הסולו של גיטריסט הלהקה לשעבר Slash.

חברי ההרכב, כולל המתופף המקורי Steven Adler והגיטריסט Gilby Clarke ביצעו את השירים Appetite for Destruction, את Mr. Brownstone
ו Sweet Child 'o Mine עם Kennedy כסולן, כשבסיסט ההרכב Duff McKagen מתייחס להיעדרותו של Rose ואומר: "אני לא יודע זה משנה מי כאן ההרכב כי זה הכול קשור במוזיקה שהלהקה יצרה."

Billie Joe Armstrong, סולן להקת Green Day שקרא לחברי הלהקה לקבלת הפרס, שאל את הקהל "מי חסר", קריאה שענתה בקריאות בוז מצד חלקים מהקהל.
למרות זאת אמר Armstrong: "רוב הזמרים הם משוגעים, אני יכול להעיד על כך" ועל Axel: "הוא אחד מהסולנים הטובים ביותר שאחזו אי פעם במיקרופון, ולפעמים צריך להביט אחורה על הפרקים בחייך ולהתקדם הלאה."

בהודעה שמסר לאחרונה Rose לגבי היעדרותו מהטקס נכתב בין השאר:
"ההחלטה הזו היא אישית, המכתב נועד להבהיר דברים מהצד שלי ומצד המחנה שלי, שום דבר לא נועד לפגוע או להאשים, למרות שלצערי יהיו כאלו שיעלבו (אלוהים יעזור לי כמה זמן אצטרך להתמודד עם התוצאות של ההחלטה). אני בהחלט לא רוצה לאכזב אף אחד, במיוחד את המעריצים, עם ההחלטה שלי. מכיוון שמאז ההודעה על המועמדות חיפשנו פתרון למה שנראה, בהתחשב בכל, מצב שאי אפשר לנצח בו, במיוחד בשבילי..לגבי האיחוד של כל הרכב מתקופת Appetite או Illusion, הבהרתי את עצמי פומבית, שום דבר לא השתנה. הסיבה היחידה בשלב זה, בהתחשב בנסיבות, לקריאה לאיחוד "למען המעריצים", היא ניסיון נואש לחבל בפעילות שלנו עם ההרכב הנוכחי, שכולל את עצמי, Dizzy Reed, Tommy Stinson, Frank Ferrer, Richard Fortus, Chris Pitman, Ron Thal ו DJ Ashba."

כזכור, גאנז אנד רוזס תופיע בישראל עם ההרכב הנוכחי שלה ב 3 ליולי בפארק הירקון בתל אביב, לצד Ugly Kid Joe שהתאחדה לאחרונה ולהקת הרוק הישראלית "היהודים".