להקת הפאוור מטאל השבדית Hammerfall הודיעה כי היא חוזרת לפעילות מלאה, זאת לאחר שנתיים של חוסר פעילות.
ההרכב הודיע ב 2011 על הפסקת פעילות זמנית, זאת מיד לאחר חגיגות 15 השנה לצאת אלבום הבכורה Glory To The Brave. את ההופעה האחרונה טרם הפסקת הפעילות עשתה הלהקה בפסטיבל Wacken, והשנה היא תודיע כי תופיע שוב – לכבוד חגיגות 25 השנה לפסטיבל.

ע"פ ההודעה של חברת גיטריסט הלהקה Oscar Dronjak: "זה ממש יושב בול שכשוואקן חוגגים 25 שנה הם יקבלו הופעת Glory To The Brave חגיגית. זו תהיה הופעה שתחזיר אותנו להופעה המיתולוגית שלנו בוואקן 1997, ותכיל את כל השירים מהאלבום הראשון פלוס כמה שירים חדשים בסוף. זו תהיה הופעה מיוחדת בוואקן שלא נעשה בשום מקום אחר, אם תפספסו אותה – פספסתם."

כמו כן הודיעה הלהקה כי היא מתכננת לשחרר אלבום חדש ב 2014, אשר גם יהווה חזרה להפקה של המפיק השבדי Fredrik Nordstrom, שהפיק גם את אלבום הבכורה וגם את אלבומם השני – Legacy Of Kings.

Dronjak מסכם: "לא היה לנו ספק שנחזור, וברגע שעשינו את ההחלטה לקחת הפסקה שהיינו חייבים לקחת, כבר הייתה לנו תוכנית לעתיד של הלהקה. האלבום החדש ב 2014 תמיד היה בתוכניות שלנו, וכש Joacim ואני התחלנו לדבר עליו אחת הנקודות שסיכמנו עליה הייתה שנקח את הצייר Andreas Marschall שוב כצייר העטיפה, הוא אחראי לשלושת האלבומים הראשונים שלנו וזה היה נראה כמו הזמן הנכון לתת לו לצייר שוב את הדמות של Hector."