להקת הפאוור מטאל הגרמנית האגדית Helloween הודיעה שהיא מתאחדת עם סולן העבר המיתולוגי שלה Michael Kiske וגיטריסט העבר ומקים הלהקה Kai Hansen לסיבוב הופעות בשנים 2017 ו 2018 שיקרא Pumpkins United, ובו יופיעו כל חברי ההרכב הנוכחיים לצד שני חברי העבר בסיבוב הופעות החוגג את קיומה בן 30+ השנים של הלהקה.

Kiske, שעזב/הועזב מהלהקה ב 1993, נודע בשנאה רבת השנים שלו לחברי ההרכב דאז, ואף במשך שנים רבות סירב להוציא אלבומים בז'אנר עקב הטראומה שלו מהחוויה. לאחר שבעשור האחרון הוא החל לשתף פעולה עם Hansen, שכן נותר ביחסים טובים עם הלהקה לאחר עזיבתו, נראה היה שהיחסים מתחממים בהדרגה. בראיון ב 2013 הוא אמר:

"אני לא אסכים להופיע איתם, אבל אני מוכן לעשות שלום, מוכן לדבר על הכול ולהוציא את זה מהמערכת. נפגשתי עם Michael Weikath (מנהיג הלהקה) בשבדיה, הוא היה חביב מאד וידידותי, והיה ברור שהשתנה להם מצב הרוח לגבי זה. הם שינו את הגישה כלפי. הם באמת היו מאד לא בסדר איתי במהלך השנים, אני לא רוצה להכנס לזה אבל הם האשימו אותי בדברים שהם יודעים שהם לא נכונים. הם היו צריכים לשכנע את המעריצים שזה טוב שאני לא בלהקה, והם לקחו את זה רחוק מידי."

פרטים נוספים על סיבוב ההופעות וההופעות שיכללו בו, צפויים להתפרסם.