להקת המטאל הבריטית האגדית Iron Maiden השיקה בשבוע שעבר את ה Ed-Phones, אוזניות של חברת האודיו אונקיו המיוצרות בשילוב עם הלהקה.

במהלך החודשים האחרונים עבד בסיסט הלהקה סטיב האריס עם מארק צ'פינס, היועץ הטכני של אונקיו ביפן, ועימו בנה והתאים את האוזניות לדרישות המחמירות של האריס "המאפשרת את חווית ההאזנה האולטימטיבית כשמאזינים למוזיקה של מיידן או כל מוזיקת רוק ומטאל אחרת."

האריס מספר: "ידעתי שאני צריך אוזניות טובות בשביל המיקס של The Book Of Souls, התחלתי להכנס לזה לפני 18 חודשים כשהתחלנו את ההקלטות כי לא מצאתי משהו שהיה אפילו קרוב לאיזון שאני צריך לאוזניות רוק ומטאל. רציתי איזון שלא רק יהיה חזק וכבד בעליונים ובנמוכים, אלא גם כזה שיתן מיד רייינג' שחסר באוזניות כיום – שרובן נועדו למוזיקת דאנס. רציתי כאלו עם מרחב גדול שיכיל יותר תדרי מיד-ריינג', משהו שאני מרגיש שהוא חושב כדי שתוכל להעריך את כל המורכבות של המוזיקה שלנו ושל רוק ומטאל באופן כללי. חבר שלי שעובד באונקיו הציע לי לעבוד מולם ולתכנן אוזניות מתאימות, התחלנו לעבוד ומאז אני איתם, מאזינים, מנסים, משנים, עד שהגענו לאיזון המושלם, ועכשיו אני מרוצה מהתוצאה"