חברת ההפקה פרוגסטייג' פרסמה כי וירטואוז הגיטרה האמריקאי Joe Stump יגיע להופעה אחת בישראל, שתתקיים ב 31 לינואר במועדון הגאגרין בתל אביב:

פרוגסטייג' הפקות גאה להודיע על הגעתו לישראל של Joe Stump, וירטואוז הגיטרה האמריקאי הוותיק, שיופיע במועדון הגאגרין בתל אביב ב 31 לינואר 2015.

Stump, יליד 1960, החל את הקריירה שלו בתחילת שנות התשעים עם מספר אלבומי נגינה שמיצבו אותו כגיטריסט Shred מהמובילים בארה"ב, החל מאלבום הבכורה Guitar Dominance ב 1993.

Stump, המציין את ריצ'י בלקמור וג'ימי הנדריקס כשני הגיטריסטים שהשפיעו עליו יותר מכול, קיבל תואר במוזיקה מבית הספר הנחשב ברקלי ב 1982, ואז גם נחשף לנגינתו של וירטואוז גיטרה אחר – אינגווי מלמסטין, שהשפיע עליו בנגינה הניאו-קלאסית בה הוא מוכר כיום.

אלבום הסולו השני שלו אף זכה לתשבחות ממגזין הגיטרה הנחשב Guitar World, שכתב עליו: "אלבום הגיטרה הניאו-קלאסי הטוב ביותר מאז אלבום הסולו של אינגווי מלמסטין ב 1984."
מאז ועד היום הוציא Stump 12 אלבומי סולו, ואלבומים רבים אחרים עם הרכבי מטאל כגון Reign Of Terror ו Exorcism- עימם הוא פעיל גם היום.

עם Stump יופיעו ווירטואוז הגיטרה המקומי יבגני ברגר ושני חברי להקת Switchblade, פרדריקו "פדה" טייץ' ומשה סבח.

להופעה ימכרו 250 כרטיסים בלבד, 50 הכרטיסים הראשונים ימכרו במחיר מוזל מיוחד של 159 ₪ דרך אתר חברת ההפקות, כשאחר שאלה יאזלו יעלה מחיר 200 הנותרים למחיר של 179 ₪.